KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Moscow City Ballet

Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie

23 listopada 2019 o godz. 19:00

Sprzedaż trwa do: 23 listopada 2019 o godz. 18:00

ul. Szczecińska 99, Słupsk - mapa »

Dostępność: ponad 100 biletów
Ceny biletów: od 109 do 169 PLN
3 bilety aktualnie w rezerwacji - nieopłacone w terminie wrócą do sprzedaży!
Ostatnia rezerwacja została złożona 11 godzin i 6 minut temu!
Najsłynniejsza rosyjska grupa baletowa wystąpi w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Występy Moscow City Ballet charakteryzują olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć ani o niej zapomnieć. Wzruszeń i emocji wzbudzanych przez Moscow City Ballet nie da się opisać - trzeba ich doświadczyć! W ostatnich latach przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 300 tys. osób! Publiczność wychodzi ze spektakli zachwycając się magicznym klimatem przedstawień. Ogromne wrażenie wywołuje talent artystyczny tancerzy i profesjonalizm, który został wypracowany przez lata ciężkich treningów. Godna podziwu wyrazistość ruchów artystów w połączeniu z fantastyczną choreografią pokazują nam, jak bardzo Rosjanie kochają balet. Założyciel Moscow City Ballet, Victor Smirnov-Golovanov powiedział kiedyś: "To we mnie mieszkają wszyscy bohaterowie baletów; to ja jestem Klarą, Księciem, Królem Myszy... To wszystko żyje we mnie..." Być może to jest tajemnica ich ogromnego, międzynarodowego sukcesu.

JEZIORO ŁABĘDZIE
to przedstawienie uwielbiane przez polską publiczność. Jest to powieść, mówiąca o walce dobra ze złem, o potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Sukces tego spektaklu opiera się na wspaniałej choreografii i muzyce. Prostota wątku dramatycznego i wzruszająca interpretacja miłości Odetty i Zygfryda, jako symbolu potęgi uczucia, są ilustrowane niezwykle emocjonalnymi układami tanecznymi. Obrazują one przeżycia duchowe bohaterów. Czarujące walce, dumne rytmy poloneza, ognisty taniec hiszpański i pełen temperamentu czardasz hipnotyzują i wprowadzają w niezwykły nastrój. Kolejnym niewątpliwym walorem jest muzyka, która urzeka pięknem i subtelnością melodyki. Nie dzieli się na fragmenty, typowe w większości baletów muzyczne divertissement, lecz składa się na wspaniale utaneczniony poemat symfoniczny. Dzięki temu jest niezwykle "czytelny" dla każdego tancerza, a także - co najważniejsze - dla widza słuchacza. Od pierwszego do ostatniego taktu wiąże temat w jednolitą treść. Dziewczęta zaklęte w Łabędzie, Zły Duch i uczucia, przekraczające granicę życia i śmierci, niezmiennie wzruszają widzów na całym świecie.

Widowisko trwa 2.25 godz. (z przerwą) i składa się z dwóch aktów. Na scenie zobaczymy blisko 50 tancerzy.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
30 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo ładne"
29 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Czesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupno biletów bez żadnych problemów. Świetny pod względem artystycznym i profesjonalnie przygotowany spektakl. Oczywiście, jeszcze lepsze wrażenie byłoby gdyby został on zaprezentowany na scenie teatru, a nie w hali widowiskowo-sportowej. Ale wówczas byłaby mniejsza liczba widzów, wyższe ceny biletów i być może trzeba byłoby jechać do Warszawy albo do ... Moskwy."
29 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jednym słowem: PIĘKNE! "
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
henryk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Siedem gwiazdek… Przedstawienie na wysokim poziomie artystycznym ...więcej takich propozycji kulturalnych,"
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny spektakl, wart obejrzenia. "
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Extra spektakl, polecam."
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny spektakl, wspaniali tancerze, bajeczne kostiumy i muzyka. Jedyny minus to widzowie namiętnie nagrywający widowisko przy pomocy /świecących po oczach sąsiadów / telefonów komórkowych."
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przede wszystkim bilety były prawdzie można było wejść na spektakl. Samo przedstawienie trwało 3 godziny i było niesamowitym przeżyciem. Tancerze na najwyższym poziomie! "
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne, wzruszające, olśniewające przedstawienie. Byłam pierwszy raz w życiu na balecie i totalnie zakochałam się w tej dziedzinie sztuki... Chcę jeszcze :)"
27 marca 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Stanisława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wrażenia niesamowite, każdy człowiek powinien chociaż raz w swoim życiu zobaczyć takie widowisko, warte jest to każdych pieniędzy. Tancerze wspaniali, profesjonalizm w każdym geście , kroku ,piruecie. Lek na duszę. Jestem zachwycona zal tylko ,że publiczność koszalińska nie dopisała a goście z głównej płyty wychodzili w trakcie przedstawienia . Smutne to bo to" perły przed wieprze"."
Zobacz inne wydarzenia z miasta Słupsk...
23 listopada 2019
godz. 19:00
141 opinii:
Średnia ocena: 4.74 / 5
14 września 2019
godz. 19:00
159 opinii:
Średnia ocena: 4.95 / 5
29 września 2019
godz. 18:00
167 opinii:
Średnia ocena: 4.99 / 5
7 lipca 2019
godz. 20:00
0 opinii:
Średnia ocena: 0 / 5
29 czerwca 2019
godz. 19:00
40 opinii:
Średnia ocena: 4.9 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno