Kolega Mela Gibsona - Teatr Bo Tak

Kolega Mela Gibsona - Teatr Bo Tak

31 grudnia 2015 o godz. 19:45
*) Sprzedaż biletów trwa do: 31 grudnia 2015 o godz. 16:45
Wydział Muzyki
gen. Jarosława Dąbrowskiego 83, Rzeszów - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.47 na 5
Ceny biletów: 55 PLN
Dostępność biletów: 39 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Od Autora: "Miałem kiedyś przyjemność pić wódkę ze Znanym Aktorem. Przez pierwsze pięć kieliszków Znany Aktor imponował, błyszczał, bił blaskiem, robił wrażenie i świecił się jak nieupudrowane czoło w reflektorze punktowym. Przez drugie pięć kieliszków opowiedział wszystkie możliwe kawały i anegdoty. Przez kolejne pięć dogłębnie przedstawił swój cały burzliwy życiorys. Przez następne pięć dochodził do wniosku, że wszystko to nie ma sensu, świat jest do dupy, a jego nikt nie docenia należycie. Później - klasycznie - taksówka, rzyganko i wielkie wygrażanie pięścią, że on jeszcze wszystkim pokaże. Przez cały wieczór powiedziałem może ze dwa zdania. Znanemu Aktorowi absolutnie to nie przeszkadzało. W imię źle pojmowanego odwetu przestałem go także słuchać. Nie przeszkadzało mu tu tym bardziej? Byłem absolutnie zafascynowany. Facet miał tak nadmuchany balonik próżności, że śmiało mógłby się zgłosić do zawodów o Puchar Gordona Benneta. Byłoby grzechem zaniechania odpuścić taki temat i taką postać. Stąd pierwszy impuls, stąd pomysł na bohatera - czyli w monodramie rzecz absolutnie kluczową. Natomiast pójściem na łatwiznę byłoby doszukiwanie się w głównym bohaterze konkretnej postaci. Nie tędy droga, nie o to chodzi. Czerpałem ze swoich branżowych kolegów i znajomych pełnymi garściami, z siebie brałem chyba najwięcej. Nie chciałem też bohatera w żaden sposób oceniać.. tę przyjemność i to dobre prawo zostawiam Widzowi, zdając sobie pokornie sprawę, że i na głowę autora też niejeden grom poleci. Szanowny Widzu, czyń swoją powinność, oceniaj, krytykuj, dyskutuj, spieraj się, śmiej, klaszcz i protestuj! W rolę Feliksa Rzepki wcieli się Marek Kępiński, spektakl wyreżyserował Paweł Szumiec, sample i skrecze:) Jarosław Babula. Z życzeniami spędzenia udanego wieczoru w Teatrze Bo Tak." Tomek Jachimek Spektakl Sylwestrowy z lampką szampana i życzeniami noworocznymi, bilety w cenie 55 zł.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

8 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Janina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Marek Kępiński nie zawiódł i tym razem. Trzeba przyznać, że sztuka dobrze napisana. Sama przyjemność oglądania, słuchania i coś do myślenia...."

1 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetna gra Pana Marka! "

29 lutego 2016
Ocena: 2 na 5
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Średniozabawna sztuka, zagrana niestety na średnim poziomie przez Pana Marka Kępińskiego - widywałam go bardziej zaangażowanego w grę aktorską"

29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
Anita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne przedstawienie, dobra gra aktorska, zostanie w pamięci na długo :-)"

29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam gorąco. Ciekawa, pozytywna i pełna humoru sztuka. Spędzony czas pełen dobrych emocji."

12 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny spektakl - do dzisiaj na wspomnienie pojawia się uśmiech na mojej twarzy. Pozdrawiam Pana Feliksa serdecznie. Polecam !!!!! "

2 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo dobre wykonanie Pana Marka powoduje ciepły i pozytywny odbiór sztuki. Rzepka w jego wykonaniu to fajny i przyjemny sposób spędzenia wolnego czasu.Polecam !"

1 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cieszę się, że mamy w Rzeszowie kolejną placówkę teatralną. Na pewno tu jeszcze zaglądnę. Przyjdę chętnie nawet na oklepanego "Cyrano de Bergeraca". Byłem pozytywnie zaskoczony salą, w której panuje naprawdę teatralna atmosfera. Sztuka udana, dobra gra aktorska, nie dopatrzyłem się aż tylu pomyłek, co p. Miśka. Pozdrawiam p. Marka Kępińskiego i cały Zespół."

1 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miłe wrażania artystyczne, przyjazna i serdeczna atmosfera. Polecam !!!!!"

1 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
Józef oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było bardzo fajnie, śmiesznie. Na koniec owacja na stojąco, wiec reszta sali chyba podzielała moją opinię :)"

19 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5
pikardyn1970 oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sylwester pierwsza liga! Bez pompatycznych fajerwerków, w bardzo fajnej atmosferze, sztuka niezła, dla mnie mocno refleksyjna, choć nie zabrakło momentów, w których brzuch ze śmiechu wariował.."

29 listopada 2014
Ocena: 1 na 5
Miśka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Monodram pełen przejęzyczeń i pomyłek. W mojej ocenie sztuka słaba, nie wznosi na wyżyny, nie czyni refleksji. Jednak większości publiki się podobało. Widownia żywo reagowała na przytaczane anegdoty i perypetie Feliksa Rzepki. A może jestem klasycznym odbiorcą - impotentem?"

18 marca 2014
Ocena: 5 na 5
Martyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne przedstawienie! Dobry tekst (bardzo "życiowy"), przezabawna interpretacja pana Marka. Ani przez chwilę się nie nudziłam."

17 marca 2014
Ocena: 4 na 5
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gra aktorska pana Marka Kępińskiego świetna. Ogólne wrażenie psuje sala Instytutu Muzyki, której brak teatralnej atmosfery zwłaszcza, że oświetlenie było stanowczo za jasne. Jestem przyzwyczajony do tego, że w teatrze jest jasno na scenie, a na widowni panuje mrok. Publiczność zachowywała się chwilami zbyt żywiołowo jak przystało na teatr (oklaski w trakcie przedstawienia)."

17 marca 2014
Ocena: 5 na 5
Kajetan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niemal dwie godziny świetnej zabawy (a po przedstawieniu jednak refleksji że satyra satyrą a życie życiem - a to życie aktorzy mogą mieć jednak mało różowe). Wielki szacunek i ukłony dla pana Marka Kępińskiego ! "
Więcej informacji o "Kolega Mela Gibsona - Teatr Bo Tak" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij