KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
2
liczba komentarzy
Komentarze dla:

2. Koncert Świąteczny MIŚKIEWICZ & TURNAU

9 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert przepiękny, poczucie zatrzymania w czasie, które wpływa kojąco na duszę. Widać pasję wszystkich Artystów do grania, śpiewania. Bardzo, bardzo pozytywne zaskoczenie."
8 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Lucyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert genialny! Dorota Miśkiewicz to dobrze mi znana artystka, nie zawodzi, uszczęśliwia słuchacza swoim anielskim głosem i skromnością sceniczną..Grzegorz Turnau najwyższej klasy artysta, klasa sama w sobie.Koncert pełen smaczków, cudownej muzyki, ale i spora dawka humoru w najlepszym wydaniu.Krakowska kultura w najlepszym wydaniu.Już tęsknię za kolejnym spotkaniem z Dorotą i Grzegorzem.Trudno nie wspomnieć o pozostałych muzykach, którzy pokazali się z najlepszej możliwej strony.Super!!Dzięk!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno