KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
10
liczba komentarzy
Komentarze dla:

BESAME MUCHO - Tre Voci - Tenorzy

13 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, repertuar znakomity, prawdziwa uczta dla ducha. Tenorzy młodzi, energetyczni, piękne głosy. Orkiestra Capella Gedanensis ze swoim nowym, młodym dyrygentem sięgając po coraz ambitniejszy repertuar pokazuje że może dużo. Wielkie brawa dla pana Dyrektora Więcławka. Brawo Wszyscy."
12 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! "
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Coś wspaniałego!"
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ariana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert...cudowny :) Przyznam szczerze, że Panów miałam okazję słuchać pierwszy raz, ale warto było. Bardzo dobrze spędzony czas. Plaster na zranioną duszę. No i cena biletów, jak na poziom, który Panowie reprezentują, nie odstraszała. W przeciwieństwie do niektórych naszych rodzimych artystów. Z pewnością jeszcze się wybiorę na koncert tych Panów. Bardzo serdecznie polecam. "
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! Panowie o różnych, pięknych głosach. I solo i jako trio. Energetyczny a jednocześnie kojący koncert, bardzo polecam!!!"
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert, dobre głosy, dobrze dobrany repertuar Mam nadzieję, że tre voci będa kontynuowali swoja działalność razem Życzę im powodzenia "
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Krystian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super wydarzenie, bombowe głosy i aparycja. Orkiestra też na najwyższym poziomie. Jestem z natury krytyczny ale to wydarzenie polecam."
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny! Swietne aranzacje. Uslyszalam piesni i piosenki, ktore kocham w nowych aranzacjach. Ich glosy brzmia cudownie razem. Czekam na nastepny ich koncert. Powiem o nich przyjaciolom i na pewno bedzie nas wiecej nastepnym razem. Prawdziwa uczta artystyczna!!!!!!!!!!"
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Mariola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, Panowie z TRE VOCI - fantastyczne głosy wywołujące zachwyt i dreszcze, a do tego pokazali że śpiewanie sprawia im przyjemność. I tego im życzę, aby tę radość z tego co robią mieli w sobie zawsze i dzielili się nią z publicznością."
8 marca 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert! Wspaniałe głosy trzech panów. Świetnie z siostrą odpoczęłyśmy z okazji Dnia Kobiet:)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno