Jesteś organizatorem? Jeżeli tak to...
Załóż nowe konto
...i sprzedawaj bilety przez Internet!
Zaloguj do panelu organizatora sprzedającego bilety
E - M A I L H A S Ł O
Sprzedawaj bilety na swoje wydarzenia przez internet!
Czy wiesz, że każdego miesiąca sprzedajemy tysiące biletów na wydarzenia organizowane przez naszych Partnerów?
Informacje dotyczące sprzedaży biletów
W 2011 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie organizatorów imprez kulturalno-rozrywkowych uruchomiony został nowy system dystrybucji biletów KupBilecik. Bez żadnego ryzyka, dodatkowych opłat czy zawiłych formalności, udostępnione zostało narzędzie umożliwiające efektywną sprzedaż biletów na różnego typu wydarzenia (spektakle, kabarety, koncerty, sport). Na tle konkurencji KupBilecik wyróżnia nowoczesność, przejrzystość, czytelność i estetyka wykonana systemu oraz profesjonalna jakość obsługi, co udowadnia tysiące pozytywnych komentarzy wystawionych przez dotychczasowych klientów. Dzięki przemyślanym i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym oraz dużemu zaangażowaniu pracowników, organizatorzy współpracujący z KupBilecik odnoszą duże sukcesy w dystrybucji swoich biletów. W ciągu kilku lat do KupBilecik dołączyło kilkuset organizatorów, którzy codziennie udostępniają kilkadziesiąt tysięcy biletów do sprzedaży. Jeżeli i Ty zajmujesz się dystrybucją lub organizacją wydarzeń biletowanych to KupBilecik jest właśnie dla Ciebie - skontaktuj się z nami telefonicznie i poznaj szczegóły: 609 622 195.
Aby rozpocząć sprzedaż biletów w KupBilecik, należy w pierwszej kolejności skontaktować się z nami (dane tutaj) oraz wypełnić formularz rejestracyjny, gdzie należy podać dane firmy z którą będziemy się ze sprzedanych biletów rozliczać (formularz tutaj). Ważne: nie pobieramy żadnych opłat za otwarcie i prowadzenie konta, a organziatorzy rozliczają się tylko ze sprzedanych biletów. Po potwierdzeniu rejestracji oraz ustaleniu dokładnych warunków współpracy, konto organizatora zostaje aktywowane. Od tego momentu możliwa jest dystrybucja biletów przez system KupBilecik. Każdy partner w ramach współpracy otrzymuje dostęp do dedykowanego panelu, gdzie istnieje możliwość samodzielnego zarządzania swoją sprzedażą (24h) - bez żadnych dodatkowych opłat. W panelu tym można także generować raporty, statystyki lub dodawać nowe wydarzenia do sprzedaży. W razie jakichkolwiek problemów, pomocą służą także dedykowani przedstawiciele, którzy dostępni dla organizatorów są przez 7 dni w tygodniu. System KupBilecik to przede wszystkim wysoka jakość, do czego przekonało się już kilkuset organizatorów w całej Polsce...
Informacje dotyczące sprzedaży biletów
Aktualna mapa lokalizacji wydarzeń na które bilety już sprzedawaliśmy:

© 2011-2015 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij