Jesteś organizatorem? Jeżeli tak to...
Załóż nowe konto
...i sprzedawaj bilety przez Internet!
Zaloguj do panelu partnerów sprzedaży biletów online
E - M A I L H A S Ł O
Sprzedawaj bilety na swoje wydarzenia przez internet!
Czy wiesz, że każdego miesiąca sprzedajemy tysiące biletów na wydarzenia organizowane przez naszych Partnerów?
Informacje dotyczące sprzedaży biletów
Z myślą o organizatorach imprez kulturalno-rozrywkowych oraz sportowych udostępniona została platforma bileterska KupBilecik. Oferujemy wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu bez żadnego ryzyka, dodatkowych opłat czy zawiłych formalności - można szybko i efektywnie zwiększyć sprzedaż biletów na organizowane wydarzenia. Ze wszystkich dostępnych na rynku bileterii, jesteśmy aktualnie najnowocześniejszą oraz najprostszą w obsłudze – zarówno dla klienta jak i partnerów, co przekłada się na dynamiczne rosnące wyniki sprzedaży. Od momentu uruchomienia naszej platformy ze współpracy z nami nie zrezygnował jeszcze ŻADEN partner, a z każdym tygodniem dołączają do nas kolejni organizatorzy oraz obiekty kultury. Współpracujemy ze wszystkimi, zarówno dużymi agencjami koncertowymi jak i skromnymi prywatnymi organizatorami czy obiektami kultury...
Pobierz ofertę w formacie PDF
Aby rozpocząć sprzedaż biletów w KupBilecik, należy w pierwszej kolejności wypełnić formularz rejestracyjny, gdzie należy podać dane firmy z którą będziemy się ze sprzedanych biletów rozliczać. Po dokonaniu i potwierdzeniu rejestracji prosimy o kontakt z nami – mailowy lub telefoniczny w celu negocjacji stawki prowizyjnej oraz weryfikacji i aktywowania Państwa konta partnerskiego. Od tego momentu mogą Państwo już prowadzić sprzedaż biletów. Nowe imprezy będzie można dodawać i edytować samemu w specjalnie udostępnionym do tego celu panelu lub przesyłać nam drogą mailową w celu dodania wydarzeń przez administrację. Panel dostępny jest całą dobę przez 7 dni w tygodniu, co oznacza że nasi partnerzy mogą o dowolnej porze dnia i nocy edytować udostępnione wcześniej do sprzedaży miejsca (dodawać, zdejmować lub zmieniać cenę). Znajdują się tam także dokładne raporty i statystyki prowadzonej sprzedaży, generowane w czasie rzeczywistym.
Informacje dotyczące sprzedaży biletów
Formularz rejestracji w systemie
Informacje dotyczące umowy
Do finalizacji procesu aktywacji pełnej współpracy potrzebna będzie jeszcze umowa, którą w dwóch podpisanych kopiach należy do nas przesłać. Wzór umowy przesyłamy pocztą mailową w formacie PDF, po dokonaniu aktywacji konta. Samą umowę można od razu przesyłać na adres naszej siedziby lub wraz z pierwszą fakturą ze sprzedaży. Wszystkie sprzedawane imprezy rozliczane są po zakończeniu wydarzenia. Partner dostaje pełen raport sprzedaży oraz informacje na jaką kwotę powinien nam wystawić fakturę. Po otrzymaniu faktury za sprzedane przez system bilety, w ciągu 3 dni dokonujemy przelewu na konto naszego partnera. Po otrzymaniu faktury jedną kopie odsyłamy do partnera, dołączając także wzory biletów oraz materiały promocyjne.
Pobierz pytania i odpowiedzi w formacie PDF
Aktualnie jesteśmy jednym z najnowocześniejszych systemów bileterskich w naszym kraju. Na tle konkurencji wyróżnia nas nowoczesny, przejrzysty, czytelny i estetycznie wykonany system bileterski oraz profesjonalna jakość obsługi - co można udowadnia setki pozytywnych komentarzy, wystawionych nam przez naszych klientów. U nas klient by kupić bilet nie musi zakładać konta czy się rejestrować, a całość procesu rezerwacji i opłacenia miejsc, zajmuje maksymalnie 3 minuty. Dla naszych partnerów jednak, najważniejszym jednak czynnikiem jaki nas od konkurencji wyróżnia, to fakt iż nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do uruchomienia sprzedaży, ale dbamy o promocję każdej dodanej u nas imprezy. Szczegóły tym co robimy i co dodatkowego oferujemy znaleźć można w linkach poniżej... i prawdopodobnie to jest powodem tego, że jak dotąd ze współpracy z nami nie zrezygnował żaden z dotychczasowych partnerów!
Informacje dotyczące sprzedaży biletów
Aktualna mapa wydarzeń na które już bilety sprzedawaliśmy:
© 2011-2014 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij