KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Welcome to Burlesque

Welcome to Burlesque

M. Boć, M. Chruściel, A. Podubny, U. Surowiec, K. Krupa, K. Konefał, K. Oczoś, M. Ostrowski i inni..

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.2</b> na 5
Średnia ocena: 4.2 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
To intrygujące, gorące i niepowtarzalne muzyczne przedstawienie! Zaskoczy, rozbawi i pozostawi po sobie niezapomniane wrażenie! Spektakl, który łączy w sobie magię tańca w małym kameralnym klubie z przepychem wielkich scen, musicali i rewii show girls. To zachwycające WIELKIE SHOW, prawdziwa rewia taneczna, wdzięk i widowiskowość choreografii, a całość okraszona zapierającymi dech w piersiach, akrobatycznymi występami TRIO ETC - finalistów programu "Mam talent". To przedstawienie, które jednych zadziwi, innych zainspiruje.... Pełne humoru teksty oraz wspaniały głos znanej i podziwianej Małgorzaty Boć ze wsparciem Małgorzaty Chruściel i Agnieszki Podubny, a do tego nuta uwodzicielskiego tańca z udziałem Uli Surowiec, Katarzyny Krupy, Kingi Konefał, Klaudii Oczoś, Mateusza Ostrowskiego oraz Mieszka Nagaj. Widowisko przyciągające spojrzenia i rozbudzające wyobraźnię w połączeniu z wyjątkowymi, oryginalnymi głosami wokalistek, tworzą atmosferę nacechowaną sexapilem. Smaku i wyrazu dodają stroje, które poruszają się wraz z ciałem, załamują światło błyszcząc wśród reflektorów. Są tak samo zmysłowe i odważne jak sam pomysł. Wszystko po to by podkreślić ruch, wywołać rumieniec na twarzy widza, spełnić jego oczekiwania...i resztę pozostawić wyobraźni. Welcome To Burlesque to nie tylko przedstawienie, w którym emanuje kobiecość oraz wielka pasja, to również subtelne dźwięki instrumentów dziewięcioosobowej orkiestry profesjonalnych muzyków. Wszystko po to, by w całości stworzyć fantastyczną symfonię dźwięków i śpiewu z ruchem i światłem w jednym - po prostu tytułową burleskę.
Welcome to Burlesque - filmy i grafiki
Foto #1 - Welcome to Burlesque
Foto #2 - Welcome to Burlesque
Foto #3 - Welcome to Burlesque
Foto #4 - Welcome to Burlesque
Foto #5 - Welcome to Burlesque
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
15 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl bardzo dobry. Ale organizacja nie do zaakceptowania. Po przeniesieniu widowiska , z droższym biletem siedziałam za filarem na dostawionym krześle ,w miejscu z którego nie była widoczna połowa tylnej części sceny"
13 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo polecam , śpiew , taniec na wysokim poziomie , apetyczne tancerki , super się ogląda i słucha . Polecam bardzo , bardzo,bardzo."
13 kwietnia 2015
Ocena: 1 na 5
pl
gosiaaa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza nie była warta wydanych pieniążków. Spektakl przeniesiono, miejsca wykupione wcześniej nie pokrywały się z tymi w rzeczywistości. "
22 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wybieram się do Rzeszowa w kwietniu, oczywiście, bo zapomniałem dopisać. Mógłbym ten spektakl oglądać co miesiąc :)"
22 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Widziałem w październiku 2013 i baaaardzo mi się podobało. Małgosia to rewelacyjna wokalistka z urzekającym i seksownym głosem. Wybieram się na 100 %"