KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Pieśni Wielkopostne

Pieśni Wielkopostne

Artyści Omnes Filii Dei Domini

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Dwór Artusa i zespół Omnes Filii Dei Domini zapraszają na koncert wielkopostny, który zgłębi Misterium Męki Pańskiej i odkrywać cud Bożej Miłości, która jest silniejsza niż śmierć. W rocznicę śmierci św. Jana Pawła II niezwykła muzyka i przede wszystkim słowa wielkopostnych pieśni pomogą pochylić się nad Wielką Tajemnicą. Pieśni Omnes Filii Dei Domini poruszają najczulsze struny ludzkiej wrażliwości. Jak piszę Dorota Ptach w słowie wstępnym do płyty OFDD: to utwory zarazem surowe, przerażające dosłownością opisów Drogi Krzyżowej, i tkliwe, liryczne, kołysankowe. Są wśród nich posągowe zabytki literatury, pełne archaizmów, oprawione w nieprzeciętnie piękne melodie, poruszające do dziś swą niewymuszoną prostotą, budzące w słuchaczach tęsknotę za tym, co Boskie, Wieczne, Doskonałe.
Pieśni Wielkopostne - filmy i grafiki
Foto #1 - Pieśni Wielkopostne
Foto #2 - Pieśni Wielkopostne
Foto #3 - Pieśni Wielkopostne
Foto #4 - Pieśni Wielkopostne
Foto #5 - Pieśni Wielkopostne
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
3 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wysłuchanie starych, od dziecka znanych pieśni religijnych stanowiły ciekawe wydarzenie artystyczne. Uznanie dla zespołu muzycznego!"
23 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna Słupska oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Pieśni Wielkopostnych - jego oprawa ujmująca, całość refleksyjna, dobrze wyreżyserowana, zaprezentowana profesjonalnie. Jedność melodyczna chóru z instrumentami harmonijna, co pozwoliło przeżyć te pieśni głębiej w pełnym zrozumieniu i zadumie. Pozytywna dawka dobrej muzyki, atmosfery i wykonania. Pogratulować! "