KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Pożar w Burdelu - Michał Walczak

Pożar w Burdelu - Michał Walczak

Anna Smołowik, Monika Babula, Agnieszka Przepiórska, Andrzej Konopka, Tomasz Drabek, Maciej Łubieński, Mariusz Laskowski i inni

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.5</b> na 5
Średnia ocena: 3.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Pożar w burdelu" to kolejny świetny pomysł dramatopisarza Michała Walczaka. Nie chyba ma takiego gatunku teatralnego, w którym ten wszechstronny autor by się nie odnalazł. Twórca pokoleniowych dramatów "Piaskownica" i "Podróż do wnętrza pokoju", w ostatnich sezonach popełnił pastisz horroru pod wiele mówiącym tytułem "Krwawa jatka", dwie bardzo poważne sztuki dla dzieci, dwa komediowe monodramy dla Rafała Rutkowskiego oraz "Boski romans" - pierwszą komedię katolicką. Było tylko kwestią czasu, kiedy założy kabaret.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 października 2012
Ocena: 4 na 5
pl
MAŁGORZATA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W sumie b. dobry surralistyczny kabaret o wpółczesności mieszkańca Warszawy A.D. 2012. Godny polecenia."
17 października 2012
Ocena: 3 na 5
pl
Mariola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Groteska. Przedstawienie super eksperymentalne, tak absurdalne, że człowiek nie wiedząc czemu śmieje się przez godzinę. Dla lubiących eksperymenty polecam."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno