KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Michał Kempa

Michał Kempa

Michał Kempa

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>0</b> na 5
Średnia ocena: 0 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Kempa to się urodził w Bielsku-Białej. W wieku 19 lat począł je nazywać miastem seksu i biznesu. W wieku 21 lat zorientował się, że większość mieszkańców miast od 150 do 300 tysięcy nazywa tak swoje miasta. Przez te 2 lata szczycił się jednak i brylował w towarzystwie (zwłaszcza warszawskim) tą skomplikowaną i śmieszną frazą. Kempa to się urodził i dorastał w dzielnicy artystów, gdzie ludzie byli praktyczni i zamiast imion, które się przecież powtarzały, używało się nazwisk. I tak pozostał Kempą, a nie Michałem jak chcieli go nazywać, gdy zmienił szkołę na elitarną placówkę oświatową w centrum miasta (liceum ogólnokształcące tow. Szkolnego im. M. Reja). Kempa to ma do dziś słabość to tego typu nazewnictwa i uważa, że ludzie powinni się do siebie zwracać peselami.

Kempa to Stand-uper, zwycięzca programu Zabij mnie śmiechem. Zdobywca wielu nagród. Uprawia humor psychodeliczno-festynowy utrzymany w stylistyce pomiędzy wczesnym bobem dylanem i późnym davidem hasselhoffem. "Poziom szaleństwa, rozpadu, rozkładu formy, którą zaprezentował Michał Kempa i Diapazony, jest czymś tak przerażającym, dziwnym, uroczym, śmiesznym, ciekawym, że to mi prędko z głowy nie wywietrzeje." - powiedział Maciej Stuhr oceniając Michała w Gazecie Wyborczej!
Michał Kempa - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
Brak komentarzy - jeszcze nikt nie ocenił tej kategorii!
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno