KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Friday Night in Gdynia

Friday Night in Gdynia

Marek Napiórkowski, Jacek Królik

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Marek Napiórkowski i Jacek Królik , to od wielu lat niekwestionowane autorytety w świecie polskiej gitary. Mimo że biorą udział w wielu projektach, gitarzyści znajdują czas i ochotę na wspólne muzykowanie. Ten niezwykle interesujący sojusz artystyczny, bazuje na połączeniu gitarowych światów Jacka i Marka, pozornie odmiennych a jednak mocno się uzupełniających i współgrających. Obaj muzycy bardzo chętnie posługują się instrumentami akustycznymi i w takiej odsłonie zdecydowali się pokazać swój duet. Połączenie akustycznej wirtuozerii i elokwencji obu gitarzystów daje niezwykle interesujący efekt. Projekt opiera się na autorskich kompozycjach muzyków, jak również na niezwykle ważnych dla świata gitary utworach z repertuaru wielkiej trójki :Al Di Meoli, Johna Mc Laughin i Paco de Lucia. Część koncertu jest w pewnym sensie hołdem złożonym przedwcześnie zmarłemu wirtuozowi gitary flamenco Paco de Lucia.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
26 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłam 2 bilety - wybraliśmy się z radością i oczekiwaniem super koncert, a tu drzwi klubu zamknięte! Koncert odwołany!!! Dziwne, że bilet można było nabyć przez stronę kupbilecik w dniu koncertu!!!??? Uważam, ze to jakaś kpina i lekceważenie z ludzi. Podważa wiarygodność strony!"
25 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bezczelność na maxa - przyszliśmy, koncert odwołany a nie było nawet powiadomienia. Ostatecznie przychodzi ankieta: "Jak udał się event". Czyli nawet nie wiecie że się nie odbył. Gratulacje. Chyba gorzej być nie mogło"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno