KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Andrzej Kuba Kubacki

Andrzej Kuba Kubacki

Andrzej Kuba Kubacki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>0</b> na 5
Średnia ocena: 0 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Andrzej Kuba Kubacki - tenor, jest popularnym, koncertującym artystą toruńskiej sceny muzycznej. W grudniu 2010r. ukazała się płyta CD pt. "Super Opera Hit's" z utworami operowo - operetkowymi, dał szereg promujących ją koncertów na terenie Polski oraz za granicą.

W lutym 2009r., będąc na występach w Kanadzie, zagrał szereg koncertów dla Polonii kanadyjskiej m.in. w Hamilton Quelph, Burlington, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a bogaty repertuar i muzyczne wspomnienia, przypominające rodakom o ich ojczyźnie przyciągnęły liczną publiczność.

Kuba podbił serca słuchaczy, którzy mieli również okazje poznać Go na antenie Radia Toronto, gdzie podczas wywiadu ukazał tajniki swojego talentu. Jego muzyka tak bardzo poruszyła Polonię Kanadyjską, że słuchacze zapragnęli usłyszeć Go ponownie i artysta otrzymał kolejne zaproszenie, z którego skorzystał w 2011r. Po występach został zaproszony do Polonijnych rozgłośni radiowych min. w Hamilton do Radia Bis i Toronto - Radia Toronto.

Obecnie Kuba dużo koncertuje w Polsce, prezentując swoje programy recitalowe. Współpracuje także z aktorami przy spektaklu pióra Jana Jakuba Należytego "Dieta Cud" - komedia odchudzająca min. z Ewą Kuklińską, Ewą Dałkowską, Grażyną Barszczewską, Ewą Ziętek, Marią Bujas, Haliną Rowicką, Adą Biedrzyńską, Alicją Dąbrowską .
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
Brak komentarzy - jeszcze nikt nie ocenił tej kategorii!
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno