KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Retro Toruń - Rewia Burleski

Retro Toruń - Rewia Burleski

Lady AnnMart oraz Kamil Kuliński, sekcja dęta, muzycy rockowi, tanceki BurlesQue Lips i inni...

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Po raz pierwszy na scenie Dworu Artusa zagości niezwykła rewia burleski. Pomysł na stworzenie toruńskiej grupy zajmującej się tego typu zabawą, zaczął się od spotkania kilku osób, dla których największa życiową pasją jest taniec. O choreografię spektaklu zadbała Anna Marta Kołodziejska (Lady AnnMart), absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, choreograf, tancerka i piosenkarka. W widowisku wezmą udział wokaliści: Lady AnnMart oraz Kamil Kuliński, sekcja dęta, muzycy rockowi, tanceki BurlesQue Lips oraz gościnnie tancerki Ladies Squad by ODS z Łodzi. Muzycznie całość będzie oparta na połączeniu standardów jazzowych i swingu. Gościnnie wystąpi również Rose de Noir - łódzka performerka, dla której burleska stała się już nieodzownym elementem życia, obecnym w każdym wymiarze jej egzystencji: od kuchni po garderobę. W swoich pokazach artystka łączy klasyczną burleskę z neo burlesque, gdzie wykorzystuje różne techniki taneczne i sceniczne takie jak balet, aerial dance, kabaret, odrobinę magii i... sex-appeal. Retro Toruń to nietypowe przedsięwzięcie mające pokazać i zachęcić wszystkich, bez względu na wiek, do spełniania swoich marzeń i rozwijania pasji. Do pokazania, że taniec to coś więcej niż ruch sceniczny, to sposób wyrażania siebie.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
10 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wydarzenie warte powtórzenia. Wspaniała atmosfera, piękne i utalentowane tancerki, wspaniała oprawa muzyczna w postaci zespołu grającego na żywo. Do tego odpowiednie oświetlenie, sceniczny klimat, aż chce się oglądać. Polecam, impreza godna obejrzenia. "
9 czerwca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Anita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ oceniam bardzo pozytywnie. Był to pokaz tańca pięknych i utalentowanych pań,śpiewu wokalistek oraz rodzynka Kamila,pięknie grającej orkiestry,kabaretu w wykonaniu Pani Eugeni???? i Pani prowadzącej. Gorąco polecam ????"