KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

Spare Bricks

kategoria
4
wydarzenia
Średnia ocena: <b>4.68</b> na 5
Średnia ocena: 4.68 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Poczuj się jak na prawdziwym koncercie Pink Floyd! Na dwugodzinne muzyczne przedstawienie zaprasza grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband tego zespołu. Usłyszymy m.in. "Another Brick in the Wall part II", "Shine on You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You", "Echoes" oraz prawie całą płytę "The Dark Side of the Moon". Czeka nas wspaniałe widowisko multimedialne, przygotowane na wzór niezapomnianych koncertów Pink Floyd. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła, lasery. Będą też oryginalne floydowskie wizualizacje i filmy. Grupie będzie towarzyszył chór dziecięcy.
25 listopada 2017
godz. 19:00
Ceny biletów:
90 PLN
2 grudnia 2017
godz. 19:00

Wyjątkowy Spektakl Multimedialny "Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

Ceny biletów:
od 90 do 100 PLN
9 grudnia 2017
godz. 18:00

Wyjątkowy Spektakl Multimedialny "Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

Ceny biletów:
od 85 do 95 PLN
6 października 2018
godz. 19:30

Wyjątkowy Spektakl Multimedialny "Utwory Pink Floyd w blasku księżyca"

Ceny biletów:
od 80 do 120 PLN
Utwory Pink Floyd w blasku księżyca - filmy i grafiki
Foto #1 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Foto #2 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Foto #3 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Foto #4 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Foto #5 - Utwory Pink Floyd w blasku księżyca
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany,uważam za lepiej zagrany niż to co słyszałem w wykonaniu Australian Pink Floyd (Hala Stulecia).Do poprawy oświetlenie,a właściwie efekty laserowe. Moja żona przez większą część koncertu miała przymknięte oczy.Nie koniecznie trzeba ,,atakować" laserami publiczność,może wynikało to z niedużej sali Polskiego Radia.Uważam że najwięcej pracy przed klawiszowcem,wokal nie do końca moja bajka,gitarzysta super.Wachających się szczerze namawiam,ponad dwie godziny powrotu do młodch lat"
8 listopada 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sala Koncertowa Polskiego Radia we Wrocławiu na ten koncert nie była trafiona. Radio zachęcało rozmachem - ale sala jest dość mała , więc tego rozmachu tutaj nie było. Najbardziej żenujące było rozwieszenie pogniecionego ekranu. Ja rozumiem, że muzycy podróżują z całym sprzętem i trzeba wszystko składać i rozkładać - ale wyświetlanie oryginalnych filmów na "pogniecionym obrusie babci" jest słabe. Poza tym nie mam uwag - muzycznie i wokalnie było ok."
7 listopada 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"No cóż Pink Floyd to nie tylko muzyka to spektakl dźwięków i indywidualnych odczuć każdego z nas który słuchał tej muzyki szukając czegoś głębszego w swojej duszy. Gitarzysta świetny, bas ok ,wokal interesujący interpretacją ,klawisze trzeba zainwestować w lepszy sprzęt, perkusista dawał rade . Siedzące koncerty bez browara są do D...y W blasku prawdziwego księżyca było by rewelacyjnie Mojej żonie bardzo się Podobało"
7 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
wiola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super koncert :)"
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam, ekstra występ. Muzycy warsztatowo wspaniali. "GOŚCIE". Wokalistka również świetnie się spisała, tym bardziej, ze Panów z grupy Pink Floyd nie jest łatwo zastąpić, szczególnie w takim repertuarze. Pan Wrocławski i Basista - super. Gdyby Panowie z Pink Floyd ich posłuchali też byliby zachwyceni. Wspaniełe wrażenia. Oby więcej takich wystepów w Studio Polskiego Radia Wrocław ."
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, bardzo przyjemnie spędzony czas-cudowny klimat. Odleciałam :)"
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo przyjemny koncert. Podobało mi się. "
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jesteśmy z żoną pod bardzo dobrym wrażeniem wczorajszego koncertu. Świetne nagłośnienie, gra świateł, skromność ale i perfekcja i profesjonalizm artystów były na pierwszym miejscu. Przydałby się nieco mocniejszy męski wokal ale poza tym wszystko super, polecam miłośnikom muzyki Pink Floyd. "
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uwzględniając fakt, że na scenie nie występował brytyjski zespół (PF) a młodzi artyści, uważam że sprostali bardzo trudnemu wyzwaniu. Wokal dobry, gitara (Pan Wrocławski) również, reszta zespołu nie odstępowała. Podsumowując, jak na taką formułę przedstawienia czyjejś twórczości - bardzo fajny występ."
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mirosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert!!!!!!!"
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Meoa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ciekawy koncert, oryginalna aranżacja, super efekty świetlne. Polecam :)"
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Hmmm i tu pojawia się mały zgrzyt. Stety w czerwcu zeszłego roku byłem we Wrocławiu na Gilmour'ze i niestety wciąż w uszach mi brzmi comfortably numb i naprawdę ciężko mi to skomentować gdzie Dawid przyciągał swoje dźwięki a pan Paweł je delikatnie obcinał - ma do tego prawo jako jego interpretacja ale.....- dobra Reasumując nie żałowałem naprawdę warto mimo .....- jeśli się pojawią w zasięgu wzroku na pewno skorzystam z synem Pozdrawiam- rocznik 68"
5 listopada 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na plus"
5 listopada 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Damski wokal słabiutki lepsze wykonanie było by bez niego . Trzeba znać utwory by rozpoznać wiedzieć co jest grane. Mam bardzo mieszane uczucia!"
5 listopada 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Floydzi w nieco innym wykonaniu, ale całkiem ciekawie. Kobiecy wokal OK. Dla fanów być może będzie to profanacja, ale dla tych, którzy po prostu lubią tę muzykę to bardzo przyjemny koncert."