KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Się Kochamy

Się Kochamy

Edyta Olszówka, Lesław Żurek, Rafał Cieszyński

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>1.33</b> na 5
Średnia ocena: 1.33 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Spektakl "Się kochamy" to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. To znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych - doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem! Poznasz historię Harrego i Milta - dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta? Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia - a jeśli jeszcze nie zna - lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.
Się Kochamy - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
29 listopada 2012
Ocena: 2 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
" lipa straszna-nie polecam"
29 listopada 2012
Ocena: 1 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Słabo, Nudno, aktorzy z TMuzycznego w Gdyni zdecydowanie lepiej grają. Cieszyński ok, ale Żurek i Olszówka sztucznie, zawiodłam się :-(. Spodziewałam się czegoś lepszego zwłaszcza, że bilety nie są tanie."
29 listopada 2012
Ocena: 1 na 5
pl
maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyszlismy ze spektaklu w przerwie. Dawno nie zadazylo sie nam ogladac tak żenująco slabej sztuki i sztucznego aktorstwa. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno