Piotr Rubik

Piotr Rubik

0
wydarzeń
0
dostępnych biletów
4.89
4,89 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Polski kompozytor muzyki pop, filmowej i teatralnej, producent muzyczny oraz prezenter telewizyjny. Podstawy wiedzy o muzyce zdobywał pod okiem Elżbiety Małanicz-Onoszko[potrzebny przypis]. W wieku siedmiu lat zaczął się uczyć grać na wiolonczeli w klasie Jerzego Ługiewicza[2]. Po ukończeniu tej szkoły dostał się do liceum muzycznego, gdzie kontynuował naukę gry na wiolonczeli pod kierownictwem prof. Andrzeja Zielińskiego, który prowadził go do ukończenia Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był członkiem Światowej Orkiestry Jeunesses Musicales, w której pełnił rolę koncertmistrza. Uczęszczał na kursy kompozycji muzyki filmowej w Sienie, prowadzone przez Ennio Morricone.
Komentarze i oceny klientów o Piotr Rubik
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

6 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezapomniane wrażenia. Piotr Rubik wraz ze wszystkimi wykonawcami, jak zawsze perfekcyjnie. Uczta dla duszy. Już czekam na natępny koncert."

5 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kocham muzykę Rubika i nie żałuję ,że poszłam na ten koncert choć siedząc wysoko na trybunach mięliśmy fatalny pogłos. Takie dudnienie ,że aż trudno było chwilami wytrzymać . Szczególnie basy dawały taki wibracje. Mój chłopak był tym zmęczony i zdegustowany. Nauczka dla nas żeby wybierać imprezy w innych obiektach a może wystarczy usiąść niżej.? Nie podobała mi się konferansjerka w momencie gdy padło ,że żona Pana Książka uderzyła z zazdrości jakąś kobietę??Ani to śmieszne ani godne naśladowan"

5 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wyśmienity! mimo tak ogromnej publiczności panowała baardzo kameralna atmosfera! :) Soliści... jak dobrze usłyszeć jeszcze taki poziom polskiej muzyki.. :) Muzyka Piotra Rubika jest po prostu piękna.. Nie chciałam wychodzić..."

5 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
MAREK oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam , warto wybrać się na koncert "

5 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny i wzruszający. Wspaniałe głosy."

4 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super,polecam wszystkim. Szkolenie przeciwpożarowe przed koncertem ? Słabe :( "

30 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały. Przepiękne kompozycje z przesłaniem, wybitne głosy solistów. Idealny prezent na Dzień Mamy. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. "

29 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Dagmara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny występ. Było warto!!! "

29 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mile spędzony czas,Piotr Rubik stopniowo rozkręcał publiczność ,im bliżej końca koncertu tym lepsza zabawa muzycy porwali publiczność do wspólnej zabawy ,warto to przeżyć polecam."

22 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert przepiękny i wzruszający. Trochę akustyka sprawiała problemy, ale być może dlatego że koncert odbywał się na dworze nad jeziorem. Na koniec płytka z autografem :)"

22 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ten koncert, to był prezent dla mojej mamy z okazji Jej nadchodzącego święta. Była wzruszona. Mnie także bardzo się podobało. Dziękuję !"

22 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Czekałam na ten koncert długo. Szkoda, że nie było Zosi Nowakowskiej.Impreza super...prosimy takich więcej. Taka muzyka to ukojenie dla duszy w dzisiejszych zwariowanych i pędzących za kasą czasach. Pozdrawiam i czekam na więcej. "

22 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Stanisaw oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pragnę podziękować za sprawne załatwienie zamówienia na koncert Rubika w Poznaniu, w dniu 21 maja 2017 roku. Koncert był wspaniały, dostarczając wiele pozytywnych emocji o przeżyć estetycznych! Jedyną niedogodnością było położenie sceny nad Malta z powodu braku możliwości dojazdu w pobliże samochodami. Dopisała też pogoda... Niewątpliwie Pan Piotr Rubik zasługuje na najwyższe wyrazy uznania i wdzięczności, jako jeden z najwybitniejszych polskich twórców! Serdeczne podziękowania! "

20 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, fantastyczna atmosfera, Piotr Rubik jest świetnym kompozytorem, dyrygentem, wykonawcą. Jego Zespół - po prostu cudowne talenty, które dzięki p.Piotrowi mogą rozbłysnąć. Po za tym b.dobra organizacja koncertu, ochrony hali i parkingów."

20 maja 2017
Ocena: 3 na 5
Agi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mam mieszane odczucia... Wydaje mi się, że te piosenki najlepiej jednak wychodzą z chórem, orkiestrą itp. a nie tylko z zespołem i solistami. Soliści piękne głosy, sposób poprowadzenia tego koncertu mnie nie porwał. No i to szkolenie przeciwpożarowe przed... Koncert to chyba nie miejsce na to???"

15 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Łucja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, uczta dla ducha, wielkie emocje, czekam na następny."

15 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tak cudownym koncercie. Mega doznanie, wzruszenie, ciarki na plecach. Soliści jedyni w swoim rodzaju mega utalentowani ludzie!"

15 maja 2017
Ocena: 4 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały pod względem muzyki - jak zwykle u Piotra Rubika. Gwiazdkę odejmuje za zbyt glosna muzykę w stosunku do wokalu. Momentami artystów prawie nie było słychać i ciezko zrozumieć o czym śpiewają. Mimo wszystko polecam."

6 maja 2017
Ocena: 2 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szanuję Pana Piotra bardzo i lubię Jego utwory. Psałterz, Tryptyk i Golgotę znam prawie na pamięć. Jednak koncert w Łodzi bardzo mnie rozczarował. Było stanowczo za głośno, a zwłaszcza podkład muzyczny w stosunku do solistów, których czasem nie można było zrozumieć a nawet usłyszeć. Ja się nie znam, ale czy na tym polega współczesne prowadzenie koncertów? Szkoda........"

26 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Czekam na płytę. Mam wszystkie poprzednie"

5 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tak cudownym koncercie. Wielokrotnie napływały łzy do oczy ze wzruszenia nad przesłaniem, jestem dumna że Polacy są tak zdolni i mogą stworzyć takie dzieło , które poruszy serca ludzi w różnym wieku z różną wrażliwością. "

1 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super koncert -duet klasa swiatowa.solisci rewalacja"

29 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Dla ludzi wrażliwych na muzykę - mega doznanie. Ciary na całym ciele"

28 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe przeżycie, rewelacyjni soliści - szczególnie mała Olivia! Jestem pod wrażeniem :)"

27 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
Konrad oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naprawdę świetny koncert, uczta dla ucha i ducha :) Dziewczynka Oliwia - solistka ma naprawdę dojrzały głos, który po prostu zachwyca, otrzymała brawa na stojąco po jednej z pieśni, które zaśpiewała."

27 czerwca 2016
Ocena: 5 na 5
Rafal oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Warto było zakupić bilet i być uczestnikiem prapremiery. Koncert ten będzie także w Krakowie na Rynku Głównym 26 lipca, wstęp bezpłatny - polecam!"

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij