KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Fish Farewell To Childhood

Fish Farewell To Childhood

Derek William Dick

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.96</b> na 5
Średnia ocena: 4.96 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Kompozytor, autor tekstów, współtwórca sukcesów Marillion, od ponad dwóch dekad wokalista odnoszący solowe sukcesy na scenach całego świata - Derek William Dick, czyli po prostu Fish, w listopadzie wystąpi w Gdańsku, w klubie Stary Maneż. "Farewell to Childhood" czyli pożegnanie z dzieciństwem to nazwa trasy koncertowej Fisha z okazji 30. rocznicy wydania legendarnego albumu "Misplaced Childhood grupy Marillion, którą niegdyś dowodził. Do Marillion dołączył na początku lat 80. Razem nagrali cztery znakomite płyty studyjne, wypracowując status jednego z najważniejszych zespołów progresywnych w historii rocka. Największy sukces odnieśli przy okazji wydania albumu "Misplaced Childhood", na którym nie ma przerw między utworami. Singel "Kayleigh", którego tytuł odnosi się do imienia jednej z byłych dziewczyn Fisha, szybko podbił światowe listy przebojów. W lipcu 1988 roku Fish wystąpił z Marillion po raz ostatni, następnie rozpoczął karierę solową.
Fish Farewell To Childhood - filmy i grafiki
Foto #1 - Fish Farewell To Childhood
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
26 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Choć minęło już trochę czasu od dnia koncertu to zostawił on w mojej pamięci niezatarty ślad. Wciąż świetny Fish - te jego wspomnienia! - i rewelacyjna grupa Lazuli. Było warto!"
7 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspanialy choc nieporownywalny z pierwszyn koncertem Marillion w Hali Oliwia.Te emocje!!!Fish w swietnej formie , muzycy mu towarzyszacy profesjonalni w kazdym calu.Jedyne zastrzezenie do akustyka, ze nie podbil lekko wokalu. Gdyby nie znajomosc tekstow niewiele z tego co Fish spiewal byloby czytelne.Tak na marginesie to bardzo cekalem na "High Wood" - okazja byla, przeciez byl listopad."
23 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super.Fish w formie. Miejsce , Stary Maneż magiczne. "
16 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zachwycona koncertem. Lazuli -rewelacja, bałam się że przyćmi samego mistrza. Ale się nie udało ;-) Wspaniała sentymentalna podróż w krainę Marillion... Dziękuję!"
14 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert"
13 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert, wspaniały kontakt Fisha z publicznością no i świetnie zagrał zespół Lazuli przed Fshem."
12 listopada 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sentymenty, sentymentami, ale reżyseria dźwięku to była kompletna klapa ... trudno było wychwycić słowa Fish-a spośród reszty dźwięków, a być powinno inaczej. Szkoda, bo kolejnej okazji na Misplaced Childhood na żywo nie będzie."
10 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mistrz świata :-)"
10 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ireneusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fish w doskonałej formie, dobry koncert, dobry klub"
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert przypomniał mi muzę z młodości a Fish wciąż ma niesamowity głos. Stary Menaż to fajny obiekt z dobrym nagłośnieniem, ale wentylacja do dupy przy takim dużym wydarzeniu."
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fish ponownie zauroczył gdańską publiczność, tym razem żegnając się ze swoim dzieciństwem. Dziękujemy za chwile wzruszeń i pięknych dźwięków, ale...podpowiem, to podobno jeszcze nie koniec !"
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Mirosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry występ Fisha i zespołu Lazuli grającego przed Fishem"
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Witold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja!!! Bardzo dobry koncert i świetna obsługa serwsu."
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert z tej trasy obejrzałem po raz drugi. Pierwszy miałem przyjemność zobaczyć latem na festiwalu "Inorock" w Inowrocławiu. To chyba ostatnia okazja, by usłyszeć w całości na żywo jedną z najpiękniejszych płyt rocka progresywnego - "Mispalced Childhood". Niezapomniane wrażenie."
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Co za przeżycie! Nigdy tego nie zapomnę! To było coś absolutnie magicznego, pięknego. Tak wzruszającego i rozdzierającego mnie od wewnątrz rozstania z jedną z absolutnie najważniejszych dla mnie płyt i jednocześnie pożegnania z tym nieprawdopodobnym artystą (o ile rzeczywiście odejdzie na muzyczną emeryturę) nie spodziewałem się. Co tu dużo mówić... nie mogłem śpiewać, bo gardło miałem ściśnięte, a z oczu grubą strugą leciały łzy - łzy szczęścia, łzy pożegnania z Misplaced Childhood i Fishem."