KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Ewa Farna Tour - akustycznie

Ewa Farna Tour - akustycznie

Ewa Farna

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu. Mieszka w Czechach, a dokładniej w Wędryni. Pochodzi z polskiej rodziny, w której domu mówi się gwarą cieszyńską. Ewa nie jest jedynaczką, ma brata Adama i siostrę Magdalenę. Z wyróżnieniem zdała maturę, a w październiku 2012 r. rozpoczęła naukę na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek Prawo. Po roku jednak zakończyła studia skupiając się na rozwoju swej muzycznej kariery. Pierwsza płyta piosenkarki pojawiła się na czeskim rynku 6 listopada 2006 roku - "Měls mě vůbec rád", album okazał się hitem i cieszył się wielką popularnością (uzyskał podwójną platynę). Druga płyta : "Ticho", ukazała się 1 października 2007 roku, również uzyskała status platynowej płyty w Czechach. 7 listopada 2008 roku ukazało się koncertowe DVD, zarejestrowane w Pradze 17 czerwca 2008 pt: "Blíž ke hvězdám" . Przedstawiało ono jeden z 18tu koncertów trasy, dzięki której Ewa przeszła do historii jako najmłodsza czeska piosenkarka absolwująca swoją własną trasę.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
2 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ewa Farna utalentowana ze wspaniałym głosem piosenkarka.Potrafi przekazać ważne "emocje" które jak psycholog pokazuje.Ma wrodzony szacunek do ludzi a to bardzo rzadko spotykana dziś cecha.Będę śledzić koncerty i chętnie pojadę na większą salę koncertową.Polecam osobom w każdym wieku!Maria"
30 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Przemysław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert. Głos Ewy znakomity!!! Muzycy i wokale wspaniałe!!! Klimat koncertu, oprawa, gra świateł znakomita. Polecam gorąco, łapie za serce :)::)"
30 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Sabina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo przyjemnie spędzony czas:) Przeróbki przebojów Ewy w stylu piosenki artystycznej. Były również szybsze piosenki. Polecam serdecznie ! "
30 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo energetyczny koncert !!! Polecam gorąco !!!"
30 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wypadł bardzo dobrze.Ewa Farna bardzo utalentowana osobowość.Warto było się wybrać .Polecam "
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały!!!!! Wrażenia niesamowite! Ewa Farna śpiewa cudownie. Jest piękną, wrażliwą Dziewczyną. Potrafi nawiązać fajny kontakt z publicznością. Pójdę na każdy Jej koncert."
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Paulina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ewa Farna super. Natomiast organizacja fatalna po wejściu na salę okazało się ze numery miejsc zakupionych nie są dostepne, do tego w sprzedaży były miejsca dla obsługujących sprzęt sali. Przykre bo kupiliśmy bilety z miejscami za 69 zł a usiedlismy w gorszym miejscu, spory bałagan. "
6 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowite, artystyczne, kompletne i bardzo dopracowane widowisko. Polecam Gorąco."