KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Best of Musicals

Best of Musicals

Thriller, Mamma Mia, Tarzan, Mary Poppins, Dirty Dancing, Upiór w operze, We will rock you, Król Lew

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>2.67</b> na 5
Średnia ocena: 2.67 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Tego wieczoru zachwycą Was najnowsze piosenki z musicalu "Rocky", z niezapomnianego "Dirty Dancing" oczaruje "Time of my life". Z największego przeboju ostatnich lat - "Thriller'a" usłyszycie "Earth Song", a z "Króla Lwa" poruszy do łez "Can you feel the love tonight". Główną atrakcją Best of Musicals będą utwory z genialnego "Mamma Mia", które gwarantują wieczór pełen wrażeń.

Artyści tworzący to widowisko grali główne role w najbardziej prestiżowych produkcjach musicalowych na londyńskim West Endzie oraz w Wiedniu. Z całą pewnością, sprawią oni, że spektakl ten będzie dla wszystkich wyjątkowym wydarzeniem na długo pozostającym w pamięci. JAE ALEXANDER - dyrektor muzyczny oraz dyrygent orkiestry, to jedna z największych osobowości dzisiejszego świata musicali. Przez lata był on "prawą ręką" samego Sir Andrew Lloyda Webbera.
Dyrygował największymi produkcjami musicalowymi londyńskiego West Endu. Warto wspomnieć m.in. o: "Kotach", "Pięknej i Bestii", "Nędznikach" czy "West Side Story". Jego wspaniałe aranżacje świadczą o niezwykłej umiejętności wyczuwania emocji, a także wybitnym talencie dyrygenckim.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 marca 2013
Ocena: 4 na 5
pl
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artyści bez żadnych zarzutów, gorzej z organizacją i nagłośnieniem-totalna klapa! Hala Stulecia kompletnie nie nadaje się na takowe występy. Kto ma zarzuty do artystów chyba po prostu nie ma słuchu i dobrego zdania ;) a co do choreografii-jakby była, nie byłaby wykonalna na tak malutkiej scenie. poza tym, miała być to forma recitalu, więc sugeruję niezorientowanym że chodziło o wykonanie głównie wokalne. 4 za fatalną organizację-jeszcze raz."
8 marca 2013
Ocena: 1 na 5
pl
AiŁ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dla ludzi wiedzących, czym jest prawdziwy musical-totalna żenada. Czwórka weselnych, podstarzałych grajków, wydających się zawstydzonymi tym,że muszą śpiewać i zmieniać nogi do rytmu(bo choreografią tego nazwać nie można).Strata pieniędzy , a nawet-naciąganie.Spodziewm się,ze dwa razy w to samo miejsce nie trafiają....Plakat sugerują Lloyda Webbera, a rzeczywistość...cóż..jarmarczna."
8 marca 2013
Ocena: 3 na 5
pl
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Marnej jakości widowisko,czułem się jak w jakiejś tancbudzie, ten kto wybrał to widowisko do przedstawienia w Hali Stulecia powinien walnąć się młotkiem w łeb, Hala nie jest dla takiej hałtury.Pozdrawiam."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno