KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Agnieszka Maciaszczyk

Agnieszka Maciaszczyk

Agnieszka Maciaszczyk

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Wokalistka, autorka teststów oraz muzyki. Trzykrotna półfinalistka Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu, finalistka 4th Azoty Tarnów Jazz Contest (jako jedyna kobieta w swojej kategorii), również dwukrotnie wyróżniona na festiwalu im. Kaliny Jędrusik w Częstochowie, laureatka III miejsca na Swingującym Kruku 2013 w Częstochowie. W 2014 roku wystąpiła na Ladies Jazz Festiwalu w Gdyni, jako Agnieszka Maciaszczyk Quintet, a na jesień tego samego roku zdobyła nagrodę specjalną na I Blue Note Jazz Competition w Poznaniu. W kwietniu 2015 roku zaśpiewała w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej WSCHODY w Lublinie. Wykładowca śpiewu Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Akademii Rocka New Drums School. W programie szereg znanych standardów jazzowych w ciekawych aranżacjach, kompozycje współczesne, około jazzowe oraz autorskie.
Agnieszka Maciaszczyk - filmy i grafiki
Foto #1 - Agnieszka Maciaszczyk
Foto #2 - Agnieszka Maciaszczyk
Foto #3 - Agnieszka Maciaszczyk
Foto #4 - Agnieszka Maciaszczyk
Foto #5 - Agnieszka Maciaszczyk
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity koncert w bardzo kameralnym klimacie! Wspaniałe kompozycje i instrumentacje utworów, wykonanie na bardzo wysokim poziomie, profesjonalizm bijący od każdego z muzyków obecnych na scenie. Ogólnie była to muzyka, która na długo po zakończeniu koncertu została w mojej głowie. Gdyby była okazja po raz kolejny usłyszeć ten występ, nie wahał bym się ani chwili. "
8 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny występ. Piękny głos wokalistki, ciekawe aranżacje. Doskonali muzycy. Prowadząca - piątka z plusem. Jedyny minus - dla mnie zbyt duże nagłośnienie. Pozdrawiam, na pewno odwiedzę jeszcze to miejsce. Nina "
6 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo klimatycznie super koncert polecam"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno