KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wolf Spider / Alastor / Rusted Brain / Incinerator

Wolf Spider / Alastor / Rusted Brain / Incinerator

Wolf Spider, Alastor, Rusted Brain, Incinerator

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
WOLF SPIDER to grupa która powstała w połowie lat 80-tych i aktywnie działała na polskiej scenie metalowej do początku lat 90-tych. Wyjątkowe podejście do thrash metalu, skomplikowane kompozycje, wysoki kunszt muzyczny, to cechy które pozwoliły zespołowi szybko osiągnąć sukces i zagrać na najważniejszych metalowych festiwalach jak i wystąpić przed samym Deep Purple. Będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne podczas którego fani zespołu, oraz nowe "pokolenie słuchaczy" po raz pierwszy będzie mogło, zapoznać się z nową wizją artystyczną zespołu i ujęciem dźwięków w kompozycje thrash metalowe, przez doświadczonych artystów, którzy po latach powrócili na scenę. Zespół przygotowuje specjalną setlistę zawierającą w większości nowe kompozycje. Dla uświetnienia tego wydarzenia zobaczycie koncert gościa specjalnego - uznanego zespołu ALASTOR, oraz dwóch lokalnych formacji metalowych: Rusted Brain i Incinerator.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
21 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny mocny koncert pozwalający naładować akumulatoty w tym ciężkim jesiennym okresie. Kapele pojechały po całości pomimo kameralności wydarzenia. Dla mnie prawdziwa petarda."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno