KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Dorota Miśkiewicz ft. Kuba Badach

Dorota Miśkiewicz ft. Kuba Badach

Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zespół Narciarze to grupa przyjaciół, których łączy pasja muzykowania i miłość do nart. W okresie zimowym zbierają się, żeby razem pozjeżdżać i... pograć. Na ogół oba te procedery odbywają się we Włoszech, jednak od czasu do czasu można ich usłyszeć w Polsce! Dodajmy, że jest to rzadka okazja do posłuchania tej formacji, i być może jedyna, aby posłuchać Kubę Badacha grającego na basie!!! O ile trudno oceniać umiejętności narciarskie tej grupy, o tyle nie ma wątpliwości - muzycznie to zespół nieprzeciętnych osobowości. Dorota Miśkiewicz - wybitna wokalistka, autorka i kompozytorka, znana ze swoich wielu płyt, a także słynnego duetu z Cesarią Evorą. Kuba Badach - niezwykle utalentowany muzycznie wokalista, producent, aranżer, kompozytor. Jego zespół Poluzjanci święci teraz triumfy. Marek Napiórkowski - wybitny wirtuoz gitary i kompozytor o wielkiej sile rażenia. Sebastian Frankiewicz - jeden z bardziej wszechstronnych perkusistów, potrafi odnaleźć się w różnych stylach. Narciarze zagrają piosenki z repertuaru Doroty Miśkiewicz oraz kilka niespodzianek. Będzie energia radości, która towarzyszyć powinna zawsze zarówno muzyce, jak i narciarstwu.
Dorota Miśkiewicz ft. Kuba Badach - filmy i grafiki
Foto #1 - Dorota Miśkiewicz ft. Kuba Badach
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
14 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Grazyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert rewelacyjny jak zwykle zresztą narciarze pokazali klasę"
10 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety zamówione od razu, więc z dobrymi miejscami. Dotarły bardzo szybko. Koncert po prostu boski, z pełnymi humoru zapowiedziami. Kontakt z publicznością - rewelacyjny. Polecam - na wszystkie smutki, na dzień za krótki..."
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Sebastian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny, jak i reszta wieczoru. Bilety kupione szybko i bez problemów "
7 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dorota mnie zauroczyła, kuba zaskoczył a pióro już mnie nie zaskoczy chyba bardziej niż na tym koncercie. Polecam kupowanie biletów przez ten portal"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno