KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Bisz / B.O.K

Bisz / B.O.K

Jarosław "Bisz" Jaruszewski - rap Rafał "Oer" Skiba - produkcja muzyczna Karol "Kay" Tomas - wokal,

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
B.O.K (skrót od Bisz, Oer, Kay) - polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Powstała w 1999 roku w Bydgoszczy z inicjatywy rapera Jarosława "Bisza" Jaruszewskiego, producenta muzycznego i instrumentalisty Rafała "Oera" Skiby oraz wokalisty Karola "Kaya" Tomasa. W latach późniejszych skład uzupełnili Paweł "DJ Paulo" Molenda, a także Marcin Bartyna (gitara), Michał "Bromba" Lutrzykowski (gitara basowa), Arkadiusz "Pestka" Wiśniewski (perkusja) oraz Łukasz "Syluch" Sylwestrzak (skrzypce).
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
16 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna atmosfera, cudownie spędzony czas. Czekam na kolejny koncert w 3-mieście, na pewno będę!"
17 października 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było wszystko super! :) "
17 października 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Dawid oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przednia zabawa, pozytywna aura energii, klimat unoszacy się w powietrzu okraszone fenomenalnym występem poruszającym tłum do aktywnego udziału w wydarzeniu. Jeszcze w kilka godzin po koncercie wasza "moc" mnie rozpierala. Oby było więcej okazji do wspólnej zabawy w 3mieście! Piąteczka B.O.K. ! ~koleś ze złotymi laurami na ramionach."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno