KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
2. Koncert Świąteczny MIŚKIEWICZ & TURNAU

2. Koncert Świąteczny MIŚKIEWICZ & TURNAU

Dorota Miśkiewicz, Grzegorz Turnau

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Drugi Koncert świąteczny "CHRISTMAS SONGS", przygotowany jest z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Utwory świąteczne w nastrojowym ujęciu jazzowym przeplatane będą najlepszymi utworami Grzegorza Turnaua oraz Doroty Miśkiewicz Grzegorz Turnau Kompozytor, wokalista, pianista, autor tekstów. Nagrał piętnaście albumów solowych, m.in. Naprawdę nie dzieje się nic (1991), Pod światło (1993), To tu, to tam (1995), Tutaj jestem (1997), Fabryka klamek (2010), 7 widoków w drodze do Krakowa (2014). Za ostatni album otrzymał nominację do Fryderyka 2015. Jest laureatem wielu nagród, w tym m.in.: Grand Prix Festiwalu Opole, Fryderyka (dziewięciokrotnie), Wiktora i Superjedynki (dwukrotnie). Skomponował muzykę do filmu Zakochany anioł Artura "Barona" Więcka i Niezawodny system Izabeli Szylko. Jest również autorem muzyki do ponad dwudziestu spektakli teatralnych. Dorota Miśkiewicz Polska wokalistka jazzowa, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów. Urodziła się w muzycznej rodzinie Miśkiewiczów. Jej umiejętności sprawiają, że jest zapraszana przez wielu muzyków - nagrywała z Tomaszem Stańką, była gościem Cesarii Evory na jej płycie Rogamar, natomiast z Nigelem Kennedym koncertowała w Wiedniu i Belgradzie. Współpracowała także z Klausem Doldingerem, Wojciechem Młynarskim, Januszem Stroblem, Pianohooliganem, Anną Marią Jopek, Ewą Bem, Janem "Ptaszynem" Wróblewskim oraz ze swoim ojcem. Występowała na wielu festiwalach i koncertach w Polsce oraz na świecie.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert przepiękny, poczucie zatrzymania w czasie, które wpływa kojąco na duszę. Widać pasję wszystkich Artystów do grania, śpiewania. Bardzo, bardzo pozytywne zaskoczenie."
8 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Lucyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert genialny! Dorota Miśkiewicz to dobrze mi znana artystka, nie zawodzi, uszczęśliwia słuchacza swoim anielskim głosem i skromnością sceniczną..Grzegorz Turnau najwyższej klasy artysta, klasa sama w sobie.Koncert pełen smaczków, cudownej muzyki, ale i spora dawka humoru w najlepszym wydaniu.Krakowska kultura w najlepszym wydaniu.Już tęsknię za kolejnym spotkaniem z Dorotą i Grzegorzem.Trudno nie wspomnieć o pozostałych muzykach, którzy pokazali się z najlepszej możliwej strony.Super!!Dzięk!"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno