KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Goran Iwanovic Trio

Goran Iwanovic Trio

Goran Iwanovic, Matt Ulery, Peter Tashijan

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Prawdziwie brzmiące nuty bałkańskiej twórczości połączone z flamenco, muzyką latynoamerykańską, oraz z elementami jazzu i bluesa - oto co usłyszeć będzie można na tym wyjątkowo zapowiadającym się koncercie. Zza oceanu wraca mistrz gitary w doskonałej asyście. Goran Iwanowic urodził się w Chorwacji, jako syn Serba i bośniackiej Chorwatki. Mieszka w USA i zwiedza świat rozprzestrzeniając swoją muzykę. Tak szeroka perspektywa świata i brak granic mają duże znaczenie dla artysty co usłyszeć możemy w jego utworach.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
27 października 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"rewelacyjny koncert w Gnieźnie ,na najwyższym poziomie :)podziwiam kunszt muzyków. Nagłośnienie w sam raz ,co rzadko spotyka się na małej sali."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno