KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Nigdy Nie Zakocham Się

Nigdy Nie Zakocham Się

ANNA KERTH, WOJCIECH BŁACH

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.67</b> na 5
Średnia ocena: 4.67 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Z londyńskiej galerii ginie słynny 46-karatowy brylant "Grot Kupidyna" warty 2 miliony funtów. W hotelowym pokoju nr 21 wpadają na siebie Diana - kobieta z przeszłością i Ernest - mężczyzna po przejściach. Obydwoje coś łączy z zaginionym brylantem. Rozpoczyna się żmudne śledztwo pełne dynamicznych zwrotów akcji. Intryga komplikuje się, kiedy między Diana i Ernestem wybucha gorące uczucie. Jaki będzie finał odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość i gdzie podział się Diament Kupidyna? Wartka akcja, inteligentne dialogi i niespodziewane zakończenie przywodzi na myśl znakomite komedie kryminalne Anthonego Shaffera czy Davida Mameta. Tutaj pod tajemniczym autorem, Davidem Harmetem, kryje się znakomity polski scenarzysta Cezary Harasimowicz (autor scenariusz filmowych min. "300 mil do nieba" czy " Życie jest piękne").
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
1 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Bozena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Scenariusz nie najgorszy, ale jak wiemy najważniejsza jest gra aktorska, bo to ona tworzy atmosferę. Można uznać, że p. Anna Korth bardzo się starała stworzyć swoją postać, natomiast p. Błach....jedyna salwa śmiechu na komedii i u niego i wśród widzów była, kiedy pomylił kwestię. Można zobaczyć, ale bez rewelacji."
24 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Julia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny spektakl. Wesoło! Gra aktorska znakomita! Ubawiłam się serdecznie! Szczerze polecam!"
26 października 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Scenariusz oceniam na 5 ale grę aktorską Pana Błacha niestety ale na 3.Być może to trema spowodowana premierą.Polecam jednak;)"