KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Księżycowe Gody

Księżycowe Gody

Nadia Mazur Stefano Terrazzino Magdalena Gnatowska Paulina Nava Anna Ochman Magdalena Tokarska

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W maleńkiej wiosce, na skraju wielkiej puszczy, żyje młodziutka dziewczyna. Jest pełna marzeń i nadziei na wspaniałą przyszłość. A kiedy na jej drodze staje tajemniczy mężczyzna, stara się za wszelką cenę zamienić swoje fantazje w rzeczywistość. Zespół Teatru Tańca FlamencoArte sięga do legendy osadzonej w kulturze cyganów andaluzyjskich, ale muzyka i taniec są jedynie środkiem do opowiedzenia uniwersalnej historii, która może się zdarzyć w każdym czasie i w każdym świecie. A pytania, czy za każdym pragnieniem warto podążać, czy każdą cenę warto zapłacić, czy są granice, których przekraczać nie należy, są częścią lekcji dojrzewania każdego z nas. Na scenie współistnieją dwa światy: rzeczywisty - barwny, pełen kolorów i wesołej muzyki świat cygańskiego pueblo i czarodziejski - surowy, tajemniczy świat księżycowej magii.
Księżycowe Gody - filmy i grafiki
Foto #1 - Księżycowe Gody
Foto #2
Foto #3 - Księżycowe Gody
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
21 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe doznanie artystyczne, niezwykle wysoki poziom, niezapomniany wieczór. Gratulacje dla wszystkich tancerek i tancerza i podziękowania zaniezwykłą jakość występu."
21 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne przedstawienie, na dużym poziomie artystycznym.Gorąco polecam wszystkim."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno