KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Mikołaj spełnia sny

Mikołaj spełnia sny

aktorzy kinoteatru Adria

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.95</b> na 5
Średnia ocena: 3.95 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie z Mikołajem oraz na baśń muzyczną pt. "MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY" "Mikołaj spełnia sny" to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. Nad wszystkim czuwa groźna Pani Inspektorka Kontrolka. Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz.....Św. Mikołaj zniknął!!! Co tu robić??? Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka. Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. Bo... Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!! Dzieci biorą czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek. Występują: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka, Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, Św. Mikołaj. Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiają, że spektakl pozostawia niezapomniane wrażenia.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 grudnia 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jola. Przedstawienie średniej jakości.Na koniec spotkanie z gwiazdorem okropne.Popisy dzieciaków, które nie potrafiły nawet jednej zwrotki piosenki porządnie zaśpiewać, w tym czasie widziałabym śpiew wszystkich pięknych kolęd.Takie wprowadzenie w nastrój świąteczny."
18 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Zofia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"transakcja przebiegła bardzo dobrze, po raz pierwszy korzystałam ze strony kup bilecik i bez problemów udało się w ciągu kilu minut wydrukować bilety. Strona jest super można z wyprzedzeniem dowiedzieć się gdzie i kiedy odbywają się interesujące nas wydarzenia kulturalne i sportowe"
18 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5
pl
anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zdecydowanie nie polecam. Przedstawienie bardzo niskiej jakości. Stroje, rekwizyty, scena przygotowana niskim kosztem. Gra aktorska pozostawia wiele do życzenia. Dzieci ze szkoły potrafią lepiej zbudować atmosferę niż osoby, które były na scenie. Liczyłam jeszcze na to, że jak Mikołaj pojawi się na scenie to porwie publiczność. Tymczasem Pan, przemówił do dzieci niczym ksiądz (nie obrażając niczyjich uczuć religijnych). Haos podczas „konkursów”. Bardzo, bardzo słaba organizacja. Przed przedstawi"
18 grudnia 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie dla dzieci w wieku 3-6lat, czyli bardziej przedszkolnych niż szkolnych moim zdaniem, fajne, można obejrzeć, ale bez szału. "
18 grudnia 2017
Ocena: 2 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"KARYGODNE dla mnie jest to, że nie wyłączyli PROJEKTORA LASEROWEGO kiedy na scenie były dzieci! (Nie spoglądać w wiązkę lasera! Laser może uszkodzić wzrok!) My siedzieliśmy w przedostatnim rzędzie. U nas nagłośnienie było dobre, dymu nie było dużo. Lubimy chodzić do teatru ale to przedstawienie było nudne choć córka 4 lata była zadowolona. Bilety ulgowe i normalne w tej samej cenie więc myślałem, że dzieci dostaną jakiś upominek. Niestety gwiazdor nie miał żadnego prezentu dla dzieci."
18 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie czysto dla dzieci - moja 3latka fajnie się bawiła."
18 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam "
6 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam z chłopcem 7,5 letnim. Średnio mu się podobało. Mniejsze dzieci około 4 latki były zadowolone. "
30 grudnia 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie klasy średniej zdaniem moim-rodzica, dla córki 5letniej świetna zabawa i dużo pozytywnych emocji. "
21 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naprawdę polecam .Mała super zadowolona."
21 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Moje dziecko było zachwycone, a dla mnie to jest najważniejsze."
21 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na przedstawienie szłam "z duszą na ramieniu", bo poczytałam wcześniejsze komentarze o złym nagłośnieniu. A tu miłe "rozczarowanie", nagłośnienie świetne, piosenki wyraźne. To my dorośli widzimy starszawą panią w roli Dzwoneczka czy Inspektorki, dzieciom to zupełnie nie przeszkadza. W niedziele wszystkie dzieci wyszły z przedstawienia zachwycone, usmiechnięte i co najważniejsze z wiarą w Świętego Mikołaja."
21 grudnia 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Córka, lat 5, zadowolona. Mama trochę zawiedziona - liczyłam na wspólne śpiewanie kolęd. Miło, że dzieci dostały upominki :) "
9 grudnia 2015
Ocena: 1 na 5
pl
Adriana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety jestem bardzo rozczarowana tym spektaklem. Nagłośnienie, a dokładnie ryk aktorów powodował płacz młodszych dzieci. Bardzo kiepściutkie piosenki, jedynie Mikołaj miał miły, czysty głos. Poza tym, nie powinno używać się takiego dymu przy przedstawieniach dla dzieci. Pierwsze 5 rzędów kasłalo i odganiało się od niego, gdyż był bardzo duszący. Jakościowo bardzo mizernie to wszystko wypadło. Nie polecam."
8 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wizualnie sympatycznie, świątecznie, synowi sie podobało choć nagłośnienie na minusie, słowa piosenki niewyraźne, pozdrawiam świątecznie. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno