KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Loco Sound

Loco Sound

SYLWIA ROSZKO, KAROL ADAMCZYK, MICHAŁ ROHRIG, DANIEL PRADELLA, PATRYK DOLEPSKI

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zespół powstał w 2015 roku. Tworzą go studenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Celem zespołu jest uzyskanie nowego, nietuzinkowego brzmienia utworów, które wydawać by się mogło zostały zamkniętew pewnych ramach i kanonach wykonawczych. Nietypowość zespołu przejawia się już w samym zestawieniu instrumentów, a także dokonywanych zmianach aranżacyjnych i stylowych, np. w ?Primavera Porteno? Astora Piazzolli spotykamy się ze swingiem, a w ?Koncercie na dwoje skrzypiec d-moll? Jana Sebastian Bacha z rytmami południowoamerykańskimi i rockowym biciem. Dobrym przykładem w jakim kierunku zmierza zespół jest kompozycja Pawła Grajnerta ?Tango i fuga c w odsłonie argentyńskiej?. Utwór opiera się na motywach zaczerpniętych z Preludium i Fugi c ? moll BWV 847 Jana Sebastiana Bacha, które ujęto w harmonii i rytmie typowym dla tang Piazzolli.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
28 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zachwycony występem młodych zespołu Loco Sound składającego się głównie ze studentów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno