KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Projekt Grechuta

Projekt Grechuta

Marek Jackowski, Adam Nowak, Wojciech Waglewski, Lech Janerka, Martyna Jakubowicz, Renata Przemyk, Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Kiljański, Piotr Cugowski i inni...

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.57</b> na 5
Średnia ocena: 4.57 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W koncertowej odsłonie Projektu Grechuta bierze udział plejada wyjątkowych artystów: Marek Jackowski (m.in. Maanam, Anawa), Adam Nowak (Raz Dwa Trzy), Wojciech Waglewski, Lech Janerka, Martyna Jakubowicz, Renata Przemyk, Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Kiljański, Piotr Cugowski, Marek Piekarczyk (TSA), Budyń (Pogodno) czy Titus z Acid Drinkers! Artyści zaśpiewali już piosenki Grechuty m.in. w tak prestiżowych miejscach, jak Teatr ROMA w Warszawie czy Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu. W sierpniu 2011 roku "Projekt Grechuta" zabrzmiał na Przystanku Woodstock, a koncert oglądało prawie pół miliona osób!
Projekt Grechuta - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Arek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo fajny, gorąco polecam wszystkim;)"
15 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Roman oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bezproblemowy - gorąco polecam! Koncert rewelacyjny. Energetyczne brzmienie plus teksty (znane, ale wciąż odkrywane na nowo), wykonawcy emanujący pozytywną energią no i Marek Grechuta unoszący się gdzieś nad sceną... Gorąco polecam!"
12 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Adrianna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Aranżacje piosenek pana Marka zrobione z dużym smakiem i wyczuciem. Charyzmatyczny wokalista, co ważne naturalny, bez napięcia i sztywności,czujący scenę i publiczność. Poezja podana strawnie i wyjątkowo przebojowo.Piosenka na pile wręcz rozczulająca.polecam wszystkim!"
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Darek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wrażenia z koncertu super. Grechuta podany inaczej, naprawdę fajnie. Miejsce koncertu i pogoda stworzyły świetną atmosferę. Bardzo dobra zabawa. Warto posłuchać."
21 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Krzyniek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert, bardzo fajne miejsce :)."
20 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert! Nie znałam wcześniej tego zespołu, ale jestem mile zaskoczona. Wokalista pierwsza klasa! Bawiłam się bardzo dobrze."
20 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert "Plateau" był rewelacyjny! Nie żałuję przyjścia."
19 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Bogdan Z. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonały koncert, wspaniała muzyka, cudowne interpretacje. Kocham Toruń"
19 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert.!!! "
19 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Ola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert w składzie Plateau, Martyna Jakubowicz i Krzysztof Kiljański! Swieze brzmienie i doskonały kontakt z widzami"
19 lipca 2014
Ocena: 2 na 5
pl
Małgosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert średni, chociaż trzeba oddać, że niektóre utwory Grechuty całkiem fajne zaaranżowane na rockowo. Największym moim rozczarowaniem było to, że tzw. 'goście' (Martyna Jakubowicz i Krzysztof Kiliański) mieli bardzo marginalny wkład w ten koncert i można było odnieść wrażenie, że nie czują się dobrze i swobodnie na scenie!! I jeszcze jedna rzecz, wokalista Plateau zbyt często oddawał głos publiczności, zamiast sam śpiewać. Przyszłam na koncert, żeby JEGO posłuchać :( "
4 lutego 2013
Ocena: 2 na 5
pl
Gosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"trochę jestem zawiedziona, okazało sie że sa tylko trzy znane gwiazdy, natomiast zespól jest bardzo przeciętny i połozył koncert, gdyby nie pan Nowak , to byłaby totalna klapa"
3 lutego 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Mada oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspałniał koncert!Gorąco polecam!"
9 stycznia 2013
Ocena: 5 na 5
pl
basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobre koncerty- byłam niedawno w Słupsku. Polecam!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno