KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Gala Sylwestrowa Teatru Broadway

Gala Sylwestrowa Teatru Broadway

Teatr Broadway

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Taniec, śpiew, porywająca muzyka, entuzjazm, 30 artystów, 250 barwnych kostiumów, pióra, fraki, suknie. To wszystko co w musicalu najlepsze zobaczą Państwo w barwnym widowisku o charakterze musicalowo -rewiowym w wykonaniu Teatru Broadway. W repertuarze widowiska znalazły się największe hity rewiowe z lat 20, 40, 60 i 80 -tych, fragmenty z musicali: Cabaret, Moulin Rouge, Chicago, Hair, Grease, West Side Story oraz znane songi filmowe wykonywane niegdyś przez Franka Sinatrę, Lizę Minelli, Jamesa Browna, takie jak "My Way" czy "Deszczowa Piosenka", którą rozsławił Gene Kelly. W programie są także ponadczasowe, współczesne, soulowe utwory "Fever" czy "Feeling Good" oraz wiele innych lubianych przebojów muzyki popularnej. Teatr Broadway - Prywatny Teatr Muzyczny Małgorzaty Obłój od czternastu lat odnosi sukcesy na scenach w kraju i za granicą. Jest to jedyny, unikatowy teatr rozrywki na Pomorzu Zachodnim. Zespół młodych artystów prezentuje umiejętności wokalne i taneczne a bogaty repertuar spektaklu zawiera wiele wątków romantycznych i komediowych.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
2 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gala Sylwestrowa Teatru Brodway zaprezentowana w Izabelinie ogólnie nam się podobała. Były piękne, mocne głosy. Aktorzy tworzyli show w urozmaiconych rewiowych kostiumach i prezentowali ciekawe układy taneczne. Brakowało nam większej ilości zaprezentowanych przebojów w języku polskim. Był tylko jeden, który został nagrodzony najbardziej gromkimi brawami. Polecam."
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok polecam"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno