Nago w kisielu

Anna Biniak, Izabela Tarasiuk

0
wydarzeń
0
dostępnych biletów
Średnia ocena: 4.25
4,25 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Jest takie polskie przekleństwo - "Obyś nie miał znajomości". I wygląda na to, że brak znajomości jest o wiele gorszy od "Obyś się smażył w piekle" bo piekło jest iluzoryczne, a brak znajomości konkretny. Bohaterki komedii "Nago w kisielu" nie mają znajomości, wiodą nudne życie bez perspektyw, aż tu nagle pojawia się szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Pojawia się ON. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć do czego dwie kobiety są w stanie posunąć się, żeby nie przepuścić tej szansy, to zapraszamy na spektakl. Po rozpoczęciu spektaklu spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani. Spektakl odbędzie się przy min. 10 osobach na widowni.
Komentarze i oceny klientów o Nago w kisielu
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

13 lutego 2017
Ocena: 3 na 5
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka taka sobie. Nieporozumieniem natomiast jest oglądanie jej w płaszczach w temp. 15 stopni! To brak szacunku do widza."

16 stycznia 2017
Ocena: 4 na 5
Maksymilian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl fajny, nawet czasami zabawny. Teatr też przytulny i kameralny. Uważam jednak, że cena jest Nieadekwatna do jakości i czasu spektaklu. "

2 maja 2016
Ocena: 5 na 5
Damian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam byłem po raz drugi wyszedłem zadowolony tak jak za pierwszym razem."

28 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
hubert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super atmosfera, Świetne !"

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij