KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Stand-up Mocnych w Gębie #6

Stand-up Mocnych w Gębie #6

Wojtek Pięta, Jakub Chielewski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Szósta odsłona zacnego cyklu stand-up'owego w Poznaniu, czyli Mocni W Gębie w ramach którego występują najlepsi komicy w Polsce. Na scenie zobaczymy: Wojtek Pięta - mówi o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Ten występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Trudy występowania, pisania tekstów i tworzenia kanału na youtube obnażone przed publicznością i podane żartem, który momentami przekracza pewne granice, ale zawsze zmusza do myślenia. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: ?Najlepszy stand-up? Jakub Chielewski - Jego absolutna wyjątkowość polega na tym, że jest zwyczajny. Żadnej traumy, planu podbicia świata, ani joint'ów na zapleczu. Ma żonę, pracę i głosuje na mniejsze zło. Honda może 97 rocznik, ale ubezpieczona i niedawno wymienione wahacze, a do tego niski przebieg. Nie przyczepisz się. Sprzedam. Klasyczna szkoła stand-upu, zasmażonego storytellingiem. Jedna trzecia Stand-up Bydgoszcz. Nie dość że Bydgoszcz, to w dodatku częściowo. Imprezę poprowadzi Krzysztof Jahns, który sam od siebie dorzuci co nieco do wesołego kociołka. Dla odważnych open mike po występie gwiazd. Do zobaczenia
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
28 grudnia 2015
Ocena: 3 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W porównaniu do innych, tego typu imprez ta była wyjątkowo na słabym poziomie. Standard lokalu niestety przelał czarę goryczy i rozczarowania. Jedynie ostatni występ zatarł niemiłe wrażenie i pozwolił wyjść z klubu z uśmiechem na ustach."
13 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Stand-up Mocnych w Gębie#6 było świetnym show. Jestem pewien, że odwiedzę kolejną edycję."
13 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajne wydarzenie, oby więcej takich w poznaniu :)"
13 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było świetnie. Klimat i osoby występujące pierwsza klasa. Jedyny minus to pare osob z widowni ktorzy zaklocali wystepy glupimi i prostackimi zartami. "