KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Jacek Cygan i goście - Życie jest piosenką

Jacek Cygan i goście - Życie jest piosenką

Jacek Cygan

kategoria
2
wydarzenia
Średnia ocena: <b>4.95</b> na 5
Średnia ocena: 4.95 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Piosenka lubi być śpiewana. Zaprosiłem do świata moich piosenek aktorów Teatru Polskiego z Warszawie. Kiedy śpiewają znane piosenki, dają im swoje twarze, kiedy śpiewają nowe, dają im swoje dusze. Ten spektakl przyniesie niezwykłe wykonania i zaskakujące interpretacje. Zapowiadam, że do wspólnego śpiewania będę chciał wciągnąć widzów - słyszeliście kiedyś Państwo swoje głosy pod niebem Teatru Wielkiego? Aby Was ośmielić, Drodzy Widzowie, sam zaśpiewam. Zapraszam zatem na piosenkowy wieczór, który, mam nadzieję, jednych ściśnie za gardło, innych rozbawi, a wszystkich rozśpiewa." Jacek Cygan "Życie jest piosenką, piosenka jest życiem - ma swoją historię, koleje losu i prywatną przeszłość. Bywa też, że uskrzydlona zaczyna wieść samodzielny żywot i zapada w pamięć pokoleń. Jacek Cygan, znakomity artysta słowa, ma w swoim twórczym dorobku wiele takich utworów. Dziękuję Mu zatem, że zechciał przyjąć zaproszenie do Teatru, gdzie będziemy mogli razem wyśpiewać solidny kawałek historii polskiej piosenki - mądrej, skrzącej się dowcipem, zachwycającej lekkością frazy i niepospolitością skojarzeń. Piosenki, w której odbija się 40 lat przemian jakie dokonały się w Polsce i w nas samych." Andrzej Seweryn Spektakl muzyczny z udziałem: Joanna Trzepiecińska Andrzej Seweryn Jacek Cygan Joanna Halinowska Szymon Kuśmider Natalia Sikora
23 listopada 2017
godz. 20:00

"Życie jest piosenką" - Koncert: J. Cygan, A. Seweryn, J. Wójcicki, K. Klimczak, O. Szomańska

Ceny biletów:
od 85 do 110 PLN
3 grudnia 2017
godz. 17:00

A. Seweryn, J. Wójcicki, J. Cygan, K. Klimczak, O. Szomańska/J.Trzepiecińska

Ceny biletów:
od 80 do 1256 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
10 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Jacek Cygan i jego teksty. Wspaniali artyści. Kto jeszcze nie był, to gorąco polecam."
9 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezapomniane wrażenia. Przepiękny głos Andrzeja Seweryna. Pozytywnie zaskoczył na żywo Grzegorz Skawiński. Inteligentny dowcip i ciepła atmosfera całego koncertu pozostanie na długo w pamięci."
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Swietny koncert Polecam Baterie naładowane"
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Najmilsze , pełne ciepła , wspaniałe , wspaniałe.........."
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo mi się podobał. Sztuka przez duże S. W dzisiejszym zalewie bylejakości to czysta przyjemność posłuchać słów, które coś znaczą,"
6 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert cudny, niezapomniane wzruszenia, porządna dawka pozytywnej energii. Dziękuję..."
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie wiem jak odbierają koncert młodzi ludzie, ale dla mnie to świetny koncert z nutą nostalgii, autoironią przyprawioną humorem. Jacek Cygan świetnie prowadzi koncert bez pseudogwaizdorskiego zacięcia jaki prezentują niektóre "gwiazdy", Bawi się słowem skromnie o sobie mówiąc - "tekściarz". Polecam"
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniale przygotowany i zaprezentowany show. Inteligentny, ciepły jak jego piosenki. Andrzej Seweryn zaśpiewał "mury" jakby grał Króla Lira. Polecam wszystkim. To nie półtoragodzinna chałtura pseudoartystów o rozdmuchanym ego. Dzięki za wspaniały wieczór."
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! Polecam każdemu. "
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Sebastian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie wiem czy sprawiła to intymna atmosfera filharmonii, osobowość prelegenta i pełne autoironii zapowiedzi, znane teksty czy wykonawcy jak Grzegorz Skawiński czy Andrzej Seweryn ale koncert był genialny od początku do końca. Nic dziwnego, że rozśpiewana publiczność wypuściła artystów dopiero po drugim bisie i owacji na stojąco. Więcej Takich koncertów!!!"
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity koncert, pełen wspaniałych dźwięków i emocji. Pan Cygan poprowadził publiczność przez świat swoich piosenek w sposób czasem dowcipny, czasem refleksyjny. Występ Pana Andrzeje Seweryna - niezapomniany! Piosenki Skawińskiego w zupełnie innym świetle mają moc. Do tego wspaniałe wystąpienia Pań. Polecam! "
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super propozycja na udany wieczór z kulturą. Świetny Gospodarz i Jego wykonawcy. Wspaniała atmosfera! Zasłużenie najwyższe noty"
5 listopada 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niektóre fragmenty dobre i bardzo dobre, niektóre całkiem nie w mój gust. Nad całością unosi się duch lekkiej chałturki "u wuja na imieninach". Ale sympatycznie."
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Gabriela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! Zabrakło mi tylko Jacka Wójcickiego...wydawało mi się, że także wystąpi. Wykonawcy dali z siebie wszystko. Było wiele bisów..."
5 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mieczysław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert.Polecam.Brawa na stojąco."