KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert Operetkowy

Koncert Operetkowy

Koncert Operetkowy - Największe przeboje świata opery, operetki i musicalu

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.62</b> na 5
Średnia ocena: 4.62 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Podczas Koncertu Operetkowego wystąpią wybitni artyści polskich i międzynarodowych scen po sukcesach w Europie i USA, obdarzeni wspaniałymi głosami, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i poza jego granicami. Publiczność będzie miała okazję wysłuchania sopranistki Katarzyny Staroń, tenora Jędrzeja Tomczyka oraz muzyków związanych z Filharmonią Dolnośląską, Operą Wrocławską, Narodowym Forum Muzyki. Zabrzmią największe przeboje świata opery i operetki, największe i najpiękniejsze duety, arie sopranowe i tenorowe oraz niezapomniane włoskie przeboje. Nie zabraknie takich melodii, jak Wielka sława to żart, O sole mio, La donna é mobile, O mio babbino caro, Time to say goodbay, czy Czardasz Montiego. Zapraszamy Państwa serdecznie na ta niezwykłą galę! Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art, os. reprezentująca - Jędrzej Tomczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
15 stycznia 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Lukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajnie było, Pani miała świetny głos. Panowie nieco mniej. Generalnie jak na Żagań, oceniam bardzo pozytywnie :)"
7 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
DARIUSZ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"MEga spektakl. Super Sylwester i zabawa. Warto było iść i spędzać czas niż alkohol itd..."
2 stycznia 2019
Ocena: 4 na 5
pl
WIESŁAW oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo sympatycznie, polecam!"
2 stycznia 2019
Ocena: 1 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pomysł na spędzenie ostatniego wieczoru w roku - przedni. Niestety poziom artystyczny daleki od doskonałości... Braku muzyki granej na żywo nie zrekompensował poziom wykonawczy solistów (fatalna dykcja i przeciętne warunki głosowe) a sam scenariusz daleki był od szumnych zapowiedzi organizatorów... Dość powiedzieć, iż w moim przekonaniu występ ocierał się o tzw. klapę... Apeluję zatem do organizatorów o staranniejszy dobór artystów!"
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"U Ciekawa forma spędzenia tego jedynego dnia w roku "
1 stycznia 2019
Ocena: 3 na 5
pl
Bronisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sala kryształowa nie nadaje się do tego typu imprez.Przy poziomej widowni scena powinna być wyżej.Po za tym podzielam opinię P.Zbigniewa."
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Kazimiera oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super,polecam"
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowite przedstawienie, pełne wrażeń, z piękną oprawą muzyczną,grą świateł i strojami. Pałac w Żaganiu dodał wydarzeniu elegancji. Niesamowite przeżycie. "
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sympatycznie,miło.Świetny kontakt z publicznością.Polecam "
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Stefan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rodzinka bardzo zadowolona z występu w sylwestrowy wieczór. Leon"
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doznałem zupełnie innych wrażeń, niż większość dotychczas oceniających osób. Może byliśmy na różnych spektaklach, a mamy je oceniać, jakbyśmy oglądali to samo. Na początek zacytuję /niekoniecznie słowo w słowo/ przywitanie widowni przez osobę /piszę specjalnie "osobę' a nie artystę/: "Witam, witam znaczną ilość studentów, ha, ha, trzeciego wieku. Witam też Koła Gospodyń Wiejskich - o, przepraszam, miejskich". Skąd on się urwał! I ten brak muzyki na żywo, śpiewy z play-backu. Ha, ha, ha, ......."
9 listopada 2016
Ocena: 3 na 5
pl
HELENA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobór repertuaru bardzo udany. Pani Sopran- piękny głos, nie zachwycił mnie Pan Tenor- głos bardzo przeciętny, choć poczucie humoru fajne. Świetny występ skrzypka. Koncert byłby o wiele lepszy gdyby towarzyszyło mu więcej muzyków. Dla mnie och, ach, a nie OCH!!!, ACH!!!"
8 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniała chwila relaksu. Przedstawienie warte polecenia."
7 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Arkadiusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny występ artystyczny, świetna muzyka, kapitalne stroje sopranistki i rubaszny humor tenora. Szkoda że wszystko trwało w jednej całości. Na przyszłość proponuję w połowie przerwę, która pomoże odpocząć artystą i zgromadzonej publiczności. Jednym słowem fantastyczny koncert"
6 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Więcej tego typu koncertów w małych miastach. Mnie podobało się bardzo, ale po owacjach i brawach widziałam, że ludzi zachwycają arie operetkowe te znane ale i możliwość poznania tych mniej popularnych. Dla mnie brawo i dzięki organizatorom i artystom.To było piękne."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno