KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Lora Szafran - Sekrety życia według Leonarda Cohena

Lora Szafran - Sekrety życia według Leonarda Cohena

Dzień Babci i Dziadka

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.83</b> na 5
Średnia ocena: 4.83 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
to jedno z najbardziej ciepłych i rodzinnych świąt. Dla wielu osób dziadkowie to osoby wyjątkowe, nie tylko obdarzające wnuczęta szczerą miłością, ale też zawsze służące swoją radą, pomocą i przede wszystkim mądrością. Z okazji tego święta małe dzieci często przygotowują laurki... Duże zaś mogą zrobić wspaniały prezent, zabierając dziadków na niezwykły koncert piosenek Leonarda Cohena, w wykonaniu jak zawsze zjawiskowej Lory Szafran. Podczas koncertu artystka zaprezentuje piosenki kanadyjskiego barda w znakomitych przekładach Macieja Zembatego, Daniela Wyszogrodzkiego i Pawła Orkisza. W polskich wersjach zabrzmią więc m.in Hallelujah, Famous Blue Raincoat, In my secret life czy Dance Me to the End of Love. A wszystko w zupełnie nowych, pełnych szacunku dla oryginału aranżacjach Miłosza Wośko (na stałe współpracującego m.in z Melą Koteluk i Rykardą Parasol). Koncert ten to nie tylko możliwość poznania bardzo osobistego spojrzenie Lory Szafran na twórczość Cohena, ale także szansa wysłuchania niezwykłych, ponadczasowych piosenek, które spodobają się i dziadkom i wnukom.
Lora Szafran - Sekrety życia według Leonarda Cohena - filmy i grafiki
Foto #1 - Lora Szafran - Sekrety życia według Leonarda Cohena
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Zenon oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w innym stylu i klimacie, ale na dobrym poziomie artystycznym. Aranżacje nowatorskie, ciekawe czasem zaskakująco odmienne od oryginału, ale w świetnym wykonaniu. Warto posłuchać! "
4 lutego 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert ok, ale aranżacje trochę odbiegały od oryginałów czego nie lubię."
27 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Wiesława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"klimatyczne polecam"
25 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Maja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert niezwykły. Już sam repertuar Cohena się bronił, ale wspomagany świetnymi przekładami Zembatego i wspaniałym głosem Lory Szafran złożył się na doskonałe widowisko. Brawa dla muzyków towarzyszących wokalistce, zwłaszcza dla basisty, który z wdziękiem wyszedł z drobnych opałów (pęknięta struna) :)"
23 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Izabela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert na bardzo dobrym poziomie, miła atmosfera, świetny śpiew Lory i gra muzyków. Polecam miejsce - Dwór Artusa Toruń - i artystkę."
23 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert wspaniały i gorąco polecam. Idźcie, posłuchajcie i niech słowa, muzyka i wspaniałe przeżycia pozostaną na długo w pamięci"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno