KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Andrzej Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska

Andrzej Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska

Andrzej Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.25</b> na 5
Średnia ocena: 4.25 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Koncert składający się ze standardów jazzowych i muzyki polskiej w znakomitym wykonaniu Andrzeja Jagodzińskiego z zespołem i wokalistki Agnieszki Wilczyńskiej. Podczas koncertu zaprezentowane będą również utwory, z płyty Agnieszki Wilczyńskiej " Tutaj mieszkam " wybitnych polskich kompozytorów : Włodzimierza Nahornego ,Andrzeja Jagodzińskiego , Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza , Włodzimierza Korcza do słów Wojciecha Młynarskiego w aranżacji Andrzeja Jagodzińskiego. Andrzej Jagodziński Trio - skład: Andrzej Jagodziński instrumenty klawiszowe Adam Cegielski - kontrabas Czesław Bartkowski - perkusja Agnieszka Wilczyńska - wokal
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Lolita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Profesjonalnie, inteligentnie, muzykalnie, na wysokim poziomie. Mistrz Jagodziński jak zwykle bezkonkurencyjny."
16 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert uczuciowo nastrojowo i ciepło!:)Dziekuje!"
16 stycznia 2016
Ocena: 2 na 5
pl
Michal oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Andrzej Jagodziński definitywnie jest świetnym kompozytorem i instrumentalistą, ale wywołuje negatywne emocje. Przez częste podkreślanie swoich dokonań i pomijanie innych muzyków sprawia wrażenie zadufanego w sobie i niespełnionego, co negatywnie wpływa na odbiór muzyki. Muzyki, która była przepiękna."
15 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Muzycy w świetnej formie. Pani Agnieszka Wilczyńska super! Kompozycje bezbłędne no i te teksty Pana Młynarskiego ..!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno