KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Duo COLECTION MUSIC

Duo COLECTION MUSIC

Volodymyr Bilokur - wokal, gitara i Marianna Banias - skrzypce

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.5</b> na 5
Średnia ocena: 3.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
PIOSENKI KLEZMERSKIE ŻYDÓW ODESKICH Usłyszymy między innymi przebojowe piosenki klezmerskie, przeplatane humorem, anegdotami sławnych ludzi.: Tum Balalajka', Ewrejskij malczik, Kupite Papirosy, Szkola Salomona Pliara, Odessa, Ich hob dich zu viel lieb, Kupite Bubliczki, Szar Goluboj, Hava Nagilla'' i wiele innych
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
10 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały koncert, solista o przepieknym glosie, przecudna dzewczyna grająca na skrzypcach, w jej wykonaniu pieśni ze Skrzypka na dachu poprostu cymes! znane i lubiane piosenki śpiewaliśmy wszyscy, przepiękne miejsce z przemiłą obsługą, umiarkowane ceny, serdecznie polecam, to był niezapomniany wieczór"
9 stycznia 2016
Ocena: 2 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niewiele mogę powiedzieć o koncercie, bo niestety miejsce występu nie pozwoliło na swobodne cieszenie się muzyką. Podobała mi się gra p. Banias, której słuchało się z przyjemnością. Koncert podobałby mi się bardziej jeśli odbywałby się z nagłośnieniem. Przy dalszych stolikach nie było słychać anegdot opowiadanych przez prowadzącego. Dodatkowym utrudnieniem była też nieustannie rozmawiająca widownia. Ponadto przydałoby się więcej obsługi restauracyjnej, nawet na herbatę czekało się bardzo długo."