KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Powróćmy jak za (nie)dawnych lat

Powróćmy jak za (nie)dawnych lat

Emilia Zielińska, Mariusz Ruta, Anna Spychalska, Romuald Spychalski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
XX lecie międzywojenne to bardzo bogaty okres polskiej muzyki, nieco niestety dziś zapomnianej, a szkoda... Nazwiska takie jak Fogg czy Faliszewski, Żabczyński, Bodo, Ordonówna czy Pogorzelska mówią same za siebie a piosenki przez Nich wykonywane są gwarancją głębokich przeżyć - wzruszeń czy szczerego uśmiechu... Spośród niezwykle bogatego zbioru utworów XX lecia wybraliśmy te najpopularniejsze i naszym zdaniem najładniejsze. Usłyszą Państwo m.in. "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Już nie zapomnisz mnie", "Umówiłem się z nią na 9-tą", "Zimny drań", "Nie kochać w taką noc to grzech", "Powróćmy jak za dawnych lat", Ja się boję sama spać", "Jesienne róże" i wiele innych... Nieśmiertelne teksty m.in. Hemara czy Własta są do dziś kanwą twórczości wielu współczesnych nam artystów. To bezwzględnie świadczy o wartości literackiej tych dzieł. 8 maja to także dzień imienin. Tego dnia świętują Panie o imieniu Stanisława i Panowie noszący imię Stanisław. Dlatego też szczególnie mocno polecamy jako prezent imieninowy bilety na TEN właśnie koncert. Spotkajmy się 8 maja w Łodzi i wyruszmy wspólnie w sentymentalną podróż do nie-dalekiej muzycznej przeszłości...
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
10 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam dla rodziców. Cudownie się bawili. Gorąco polecam nie tylko seniorom. "
9 maja 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Miroslaw oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniale wspomnienie utworów przy których bawili się moi rodzice, mnie tez pamięć odświeżono (70) na plecach. Dzieki tak " młodej obsadzie artystów " że potrafili odtworzyć sensowne treści tych wybitnych twórców utwory ,którymi karmiły sie pokolenia. Brawo dziekujemy."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno