KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
RYSY

RYSY

Wojtek Urbański, Łukasz Stachurko

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Rysy to nowe zjawisko na polskiej scenie elektronicznej. Hipnotyczne rytmy zatopione są w sosie IDM. Eksperyment brzmieniowy przełamany chwytliwą melodią. Taneczny charakter numerów Rys nie gryzie się z intrygującymi opowieściami. Projekt ma bowiem charakter narracyjny i konceptualny, który łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z energetyczną pulsacją bitów. Rysy są autorskim projektem Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko (Sonar Soul) z gościnnym udziałem Justyna Święs (The Dumplings), Baascha i Piotra Zioła. Rysy zostały nominowane do nagrody Nocne Marki w kategorii Artysta Roku 2015, a piosenka "Przyjmij Brak" dotarła do 7 miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego!
RYSY - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Bartosz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"garazowy klimat :) brak samiczego wokalu - ale chyba wszyscy wiedzieli ze panowie wystapia w duecie,bardzo fajne dzwieki wpadajace w ucho za pierwszym razem "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno