KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Tanga Argentyńskie

Tanga Argentyńskie

TANGA ARGENTYŃSKIE -DOROTA LULKA@Milonga Baltica widowisko - muzyczno-taneczne

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.78</b> na 5
Średnia ocena: 4.78 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Po wielkim sukcesie Piaf po polsku tym razem Dorota Lulka - odtwórczyni głównej roli w kultowym już spektaklu PIAF - w recitalu najpopularniejszych tang argentyńskich w poszerzonym 4-osobowym składzie instrumentalnym a także w towarzystwie doborowej pary tanecznej Oliwii Otto i Jaroslawa Chojnackiego. Obok Pawła Nowaka (bandoneon) i Macieja Sadowskiego (kontrabas), zobaczycie i usłyszycie Państwo Przemysława Treszczotka (skrzypce) oraz Ignacgo Jana Wiśniewskiego (fortepian). Słowem Dorota Lulka@Milonga Baltica na deskach sceny teatralnej NOT w Gdańsku w 3- majowe święto w repertuarze najbardziej znanych i lubianych tang argentyńskich. Zatańczy dla Państwa para zawodowa para taneczna Oliwia Otto & Jarosław Chojnacki. ."Tango" to koncert najpiękniejszych tang argentyńskich, między innymi "La Cumparsita", "Volver" czy "Libertango", wybawiony z trywialności dzięki osobowości artystów i polskim tekstom. Niepowtarzalny klimat tego koncertu buduje fascynujący głos wokalistki, wirtuozeria zespołu i brawurowe interpretacje taneczne. Teksty utworów, oprócz dwóch wykonywanych w oryginale, napisali Jerzy Jurandot i Józef Lipski, jak również współcześni poeci: Jacek Dehnel, Marcin Sosnowski i Tomasz Olszewski, nadając ponadczasowym przebojom nowy, urzekający kształt. Zespołowi udaje się przekładać klasyczne brzmienia tego gatunku na język kolejnych pokoleń, przyciągając do tanga nowe rzesze młodych słuchaczy. Priorytetem pozostaje jednak zachowanie stylowego charakteru tang, które osiągnęły status światowych hitów. Czas trwania koncertu ok.80min ( bez przerwy ). Skład zespołu: Dorota Lulka - śpiew Milonga Baltica: Paweł A. Nowak - bandoneon Przemysław Treszczotka - skrzypce Ignacy Jan Wiśniewski - fortepian Maciej Sadowski - kontrabas Taniec - Oliwia Otto & Jarosław Chojnacki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 maja 2016
Ocena: 4 na 5
pl
ELWIRA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały występ p.Doroty Lulki i zespołu Milonga Baltica. Niestety taniec był monotonny, bez odrobiny namiętności, a przecież tango argentyńskie jest pełne dramatu.A tam tego zabrakło. Nie wysilili się."
8 maja 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam koncert super. Muzyka grana przez zespół Milonga Balitca świetna, porywająca. Śpiew p. Doroty także rewelacyjny. Jedynie taniec jak dla mnie beznadziejny. Wychodzili raz na 15 minut - więc naprawdę mogli się wysilić. A tańczyli cały czas to samo, bez żadnej pasji."
5 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert nazwałabym poprawnym.Jak dla mnie za mało ognia w tangu....uwielbiam Piazzollę a tu było za spokojnie.Muzycy swietni!!!Taniec tez monotonny choć wykonywany perfekcyjnie.Poniewaz generalnie bardzo lubie muzyke,było sympatycznie."
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo dobra gra muzyków z zespołu Milonga Baltica, do tego śpiew i taniec. Udana całość"
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zwykle wspaniała pani Lulka - dykcja i głos - do pozazdroszczenia. Widowisko ciekawie zaaranżowane i sprawnie zrealizowane."
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam na spektaklu Tanga Argentyńskie w wykonaniu pani Doroty Lulki z zespołem i uświetnione pokazem tanecznym pary Jarosław Chojnacki i Oliwia Otto. Wszystko prawie super, no właśnie prawie. Tango to miłość, odrzucenie, zawód miłosny i jak zostało nazwane przez jednego z poetów tego gatunku , Enrico Santos Discepelo , "smutną myślą ,którą się tańczy " jest dramatyczne. Pani Lulka po każdym utworze szeroko się uśmiechała jakby nie rozumiała o czym śpiewa. Za to pokaz taneczny 100% udany!"
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert,Dorota Lulka znakomita jak zawsze "
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Udana impreza, połączenie piosenki z tańcem ilustracyjnym na scenie jest dobrym pomysłem. "
4 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo mi się podobał. Pani Dorota ciekawie poprowadziła ten program, wplatając swój śpiew, tancerze pięknie tańczyli, a muzycy grający na instrumentach...Uczta dla oczu i uszu. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno