KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Cezary Jurkiewicz

Cezary Jurkiewicz

Cezary Jurkiewicz

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>2.5</b> na 5
Średnia ocena: 2.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
CEZARY JURKIEWICZ - Komik, tekściarz, scenopisarz i hipohondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata.W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dówch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
19 lutego 2016
Ocena: 2 na 5
pl
As oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szczerze to jakoś słabo wyszło, ciekawsze występy Cezarego Jurkiewicza oglądałam w internecie. Najbardziej rozbawił mnie Janek Wolańczyk, chłopak ma dopiero 19(?) lat, a daje rade. Za parę lat będzie wymiatać!! Pozdrawiam !"
19 lutego 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ całościowo podobał mi się aczkolwiek anegdoty i historie dotyczące narkotyków i seksu były dla mnie zdecydowanie przesadzone. "