KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Jugonostalgia

Jugonostalgia

Tereza Vesna Bujvit, Aca Zinić, Bata Petrović

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>2.5</b> na 5
Średnia ocena: 2.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
To harmonijne, oryginalnie dobrane muzyczne trio połączyły bałkańskie korzenie i miłość do muzyki byłej Jugosławii. Artyści swoją muzyką malują piękno słonecznych, leżących nad Adriatykiem krajobrazów i przybliżają gorącą naturę południowosłowiańskich narodów. W koncertowym repertuarze Jugonostalgii znajdują się utwory i opracowania instrumentalne muzyki krajów byłej Jugosławii. Artyści wykonują pieśni w oryginalnych językach ludności mieszkającej w Dalmacji, Bośni i Hercegowinie. Credo zespołu to nieść radość i przekazywać piękno muzyki bałkańskiej
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 marca 2016
Ocena: 1 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Amatorski występ, niski poziom artystyczny (nie usprawiedliwia tego nawet niska cena biletów). Miłe słowa do publiczności to trochę za mało. "
6 marca 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo urocze,na scenie przesympatyczni wykonawcy z bardzo pięknym programem artystycznym"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno