KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Maja Olenderek Ensemble

Maja Olenderek Ensemble

Maja Olenderek Ensemble

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
MOE to zespół wyjątkowy, który tworzy przepełnione magią, błyskotliwe teksty, bogate i akustyczne brzmienie, skąpane w wyrafinowanej harmonice. A wszystko scala hipnotyzująca postać estradowa Mai, która często bywa porównywana do takich artystek jak Kate Bush, Tori Amos lub Suzanne Vega. Nie tylko posiada głos o wyjątkowej, aksamitnej barwie, ale też mistrzowsko się nim posługuje, zarówno w nagraniach studyjnych jak i w trakcie występów na żywo. Koncerty artystki zawsze dostarczają słuchaczom niezapomnianych wzruszeń i pozostają w pamięci na długo. Gwarantuje to zarówno wysoki kunszt instrumentalistów jak i unikatowy głos i ekspresja sceniczna Mai. Od nostalgicznych singer-songwiterskich ballad, przez muzyczne wizje z sennych koszmarów po delikatny dziewczęcy blues i, momentami, etniczną estetykę - wszystkie te elementy tworzą jedyny w swoim rodzaju muzyczny spektakl, którego trzeba doświadczyć na własnej skórze.
Maja Olenderek Ensemble - filmy i grafiki
Foto #1 - Maja Olenderek Ensemble
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 marca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, niekonwencjonalny i eteryczny. Prawdziwa uczta dla zmysłów, a Maja cudowna, skromna i ciepła. Szczerze Polecam!"
6 marca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Kuba oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert najwyższych lotów! Pełen emocji i charakteru, kawał dobrej muzyki!"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno