KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Bitwa Wrocławska

Bitwa Wrocławska

Michał Kutek, Pior Pawłowski, Janek Wolańczyk, Zbyszek Grabowski, Mateusz Świerski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
BITWA WROCŁAWSKA Druga z cyklu imprez pt. "Bitwa Wrocławska", gdzie 5 komików będzie walczyło ze sobą na wybrane przez siebie tematy. Zwycięzca dostaje całą pulę z biletów. TEMAT PRZEWODNI - GASTRONOMIA W drugiej bitwie wystąpią (+ podany przez każdego temat): Michał Kutek - Praca Pior Pawłowski - Literatura Janek Wolańczyk - Remont Zbyszek Grabowski - Studia Mateusz Świerski - Miłość Będzie się działo. Wygra tylko jeden!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
27 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pierwszy raz byłam na takim wydarzeniu i było fantastycznie! Jeśli będę miała czas, wybiorę się za miesiąc. Polecam bardzo :)"
27 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przerwa w połowie by się przydała,ale chłopaki dali radę! Warto."
26 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Kuba oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna organizacja i impreza jako całość. Sugerowałbym tylko zrobienie w połowie jakiejś dłuższej przerwy na uzupełnienie / pozbycie się płynów :)."
26 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byliśmy pierwszy raz na stand-up. Był to urodzinowy prezent dla męża. Stwierdzil że będziemy tu przychodzić cyklicznie. To chyba najlepsza rekomendacja :)"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno