KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
The Bumpers

The Bumpers

Albert Żukowski - gitara, śpiew Maciej Cylwik - śpiew Piotr Jancewicz - banjo, śpiew Andrzej Chomani

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
początki inicjatywy datują się na późne lata osiemdziesiąte. Wtedy to kilku znajomych z żeglarskiej drużyny harcerskiej Błękitna Dziewiątka, pod wodzą Alberta Żukowskiego, założyło zespół Odbijacze, specjalizujący się w wykonywaniu szant i pieśni morskich a capella. Zespół wystąpił na kilku festiwalach żeglarskich, między innymi na jednej z pierwszych Kopyści w Białymstoku. W 1989 roku wykrystalizował się skład, w którym Odbijacze z powodzeniem koncertowali. Z czasem w zespole pojawiły się pierwsze instrumenty. W 1991 roku zespół zmienił nazwę na bardziej międzynarodowo brzmiące The Bumpers, do zespołu dołączyli obecnie grający, a śpiew a capella został powoli wyparty przez muzykę o silnych korzeniach irlandzkich. W tymże właśnie roku po raz pierwszy wystąpili w studenckim klubie Co Nie Co. Inspiracje muzyką żeglarską jedna pozostały i pobrzmiewają w ich utworach do dziś i nierzadko można je usłyszeć przy mazurskich ogniskach.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
3 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert. Nieźle nagłośniony."
2 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo dobry, grali wielce OK.Podobał się mi i mojemu 17 letniemu synowi, stwierdził, że ojciec chodzi na koncerty zespołu takich "dziadków".Zdziwił się, jak powiedziałem, że mam tyle samo lat.cyt :"..acha...no ale grają fajnie""
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po prostu super!!!"
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kapitalna impreza! Super! Brawo! Dzięki!"
17 marca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny,świetny, bardzo świetny."
17 marca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny, przeniósł mnie w czasie do lat kiedy szaleliśmy przy graniu tej kapeli w Ryczących Czterdziestkach (choć sama jestem już "Ryczącą Pięćdziesiątką"). Starsza młodzież też potrafi się świetnie bawić. Dziękuję i proszę o jeszcze! :)"
17 marca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"chlopaki grali super,bylo rewelacyjnie."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno