KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert dla Wojtka Bellona

Koncert dla Wojtka Bellona

artyści NCK

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.88</b> na 5
Średnia ocena: 3.88 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W koncercie poświęconym pieśniarzowi, poecie, kompozytorowi, liderowi Wolnej Grupy Bukowiny udział wezmą: Elżbieta Adamiak , Anna Treter, Jan Hnatowicz, Tomek Wachnowski, Piotr Domagała, Oleg Dyyak, Piotr Górka, Piotr Goljat, Sebastian Ruciński, Tomasz Hernik. Wojciech Bellon - poeta, pieśniarz, jeden z najbardziej znanych twórców piosenki poetyckiej. Założyciel Wolnej Grupy Bukowiny. Nazywany polskim Bobem Dylanem. Nigdy nie rozstawał się z gitarą, był zapalonym turystą i członkiem PTTK. Przez wiele lat związany ze Studenckim Festiwalem Piosenki w Krakowie. Prowadzenia: Adam Ziemianin
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 maja 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w krakowskim nck klimatyczny, bardzo różnorodny od piosenki harcerskiej, przez wyszykane instrumentalne aranżacje i klasyczna poezje śpiewaną, recytacja poezji i wyświetlany film, wszystko powiązane z twórczością Wojciecha Bellona, ale cześć tez utworów własnych wykonawców. Dla mnie interesująca była cześć z zespołem Galicja oraz niesamowity i hipnotyzujący śpiew Marcina Skrzypczaka "
7 maja 2018
Ocena: 4 na 5
pl
MARIAN oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezłe, być może skorzystam za rok."
20 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"WGB !! To odpoczynek od dzisiejszego pędu, to też wspomnienie czasów, gdy wędrówki były jak przygoda, z wielką niewiadomą, teraz wszystko jest zbyt łatwe, wygodne (choćby plastikowe butelki z wodą! a wtedy? ...) - a prawie 3 godzinny koncert, prowadzony w taki sposób aby poczuć się raz jeszcze w jakim przydrożnym domu na kolacji z gospodarzem i do tego z gitarą, muzyką bliską sercu! Dziękuję! Komuś, kto chciał odpocząć, czas na pewno nie mógł się dłużyć! Super "wędrówka"! Dziękuję:)"
8 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Elzbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Wolna Grupa Bukowina rewelacyjna !! -pomimo że już tyle lat spiewają to głosy aranżacja świetna.Chciałoby się jeszcze i jeszcze. Ciekawie prowadzony dialog z Adamem Ziemianinem i jestem pod dużym wrażeniem Małgorzaty Wojciechowskiej. Dziękuję i cieszę się że mogłam posłuchać znów na żywo moją ukochaną grupę. Dla mnie super, że koncert tyle trwał -wreszcie można było się nacieszyć tym klimatem i czarem piosenki poetyckiej. "
8 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Henryka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert dobry , pierwsza część gorsza , Wolna Grupa Bukowina super , "
8 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert trwał 3 Godziny.To zfecydowanie zbyt długo.Wymuszane bisy w 1szej części całkiem niepotrzebne.Wystarczyłby koncery samej Bukowiny plus nieco poszerzony wieczór autorski."
9 maja 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cieszę się, że byłam, jestem bezkrytyczna, popłakałam podczas piosenek Wojtka, bo je kocham. Nie podobał się T. Wachnowski, nie wiem czy zawiodło nagłosnienie, bo chyba nie chodziło o dykcję?- często trudno było zrozumieć, co tak na prawdę śpiewa (dobrze, że znamy teksty piosenek...). Jak dla mnie: P. Elżbieta Adamiak - jak zwykle Wielka Klasa, P. Anna Treter-ok, zwłaszcza z Instrumentalistami. Wielkie dzięki dla Pana Adama Ziemianina. "
9 maja 2016
Ocena: 1 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert dno! Typowe odcinanie kuponów i promowanie siebie. Takiego "wokalisty" jak Tomasz Wachnowski Nie powinno się wypuszczać na scenę. Koncert uratowała Pani Elżbieta Adamiak, dla Niej warto było się znaleźć na koncercie. Reszta występów była jednym wielkim nieporozumieniem. Żałujemy, że się tam wybraliśmy! Nigdy więcej nie pójdziemy się na "koncert" tego typu."