KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
2 Koncert Muzyki Filmowej

2 Koncert Muzyki Filmowej

Justyna Steczkowska, Kayah, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Igor Herut, Gabriel Fleszar, Sound'n'Grace

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.84</b> na 5
Średnia ocena: 4.84 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji "Koncert Muzyki Filmowej", już w 2018 roku druga edycja tej niezwykłej produkcji koncertowej. Jeszcze większa scena, jeszcze więcej efektów specjalnych, jeszcze więcej artystów. Wystąpią Justyna Steczkowska, Kayah, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Igor Herut, Gabriel Fleszar, Sound'n'Grace oraz Polska Orkiestra Muzyki Filmowej. Koncert poprowadzi Grażyna Torbicka / Tomasz Raczek.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 stycznia 2019
Ocena: 2 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Potwierdzam dwa poprzednie komentarze .Arogancja i lekceważenie przez organizatora.Poza tym oferta miała niewiele wspólnego z rzeczywistością,nie było wszystkich wykonawców ,szkoda że nie można domagać się zwrotu pieniędzy za nie wywiązanie się z umowy ,wtedy organizator pewnie by się nie śmiał ,ale cóż... dobrze wykonany plakat i można nabierać ludzi dalej."
6 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Arcia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny, oszałamiająca Justyna Steczkowska, Kayah też i wspaniały Kuba Badach oraz Arek Kłusowski, grupa wokalna i taneczna a nade wszystko orkiestra symfoniczna. Piękne utwory z kultowych ale też i mniej znanych filmów a także dwie piosenki z filmów polskich. Prowadził T. Raczek( brak G. Torbickiej) ale konferansjerka profesjonalna. Jedyne zastrzeżenie mam do organizatorów w Toruniu, hala sportowa nie nadaje się na taką imprezę, brak klimatu, hektar do sceny z trybun, ratowały telebimy."
5 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brak Pani Torbickiej oraz Piotra Cugowskieg. Moim zdaniem zbyt duza hala na taki koncert. Bardzo duzo wolnych miejsc. Brawa dla Justyny Steczkowskiej klasa. Organizator wielki minus za tak pozne otwarcie bram ludzie marzli pod hala."
5 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Radosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeden wielki skandal ! Koncert miał się rozpocząć o 18.00,a rozpoczął się o 18.40! Widzów zaczęto wpuszczać do sali o 17.55 - staliśmy w fatalnej aurze na zewnątrz. Połowy wykonawców zamieszczonych na plakacie nie było m.in.Torbickiej,Cugowskiego,Piasecznego. Nikt z organizatorów nic nie wyjaśnił dlaczego,nie wspomnę już o przeproszeniu za zaistniałą sytuację i absencję tylu wykonawców. Organizator zapewne śmieje się z mojego wpisu-zgarnął kasę i ma w nosie takich jak ja. Typowy polski przykład "
5 stycznia 2019
Ocena: 2 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem rozczarowana. Kupując bilet płaciłam za wszytskich wykonawców, a nie za część. Gdzie Piotr Cugowski ja się pytam? Grażyna Torbicka? To jest lekceważenie ludzi bo nawet słowa wytłumaczenia w tym temacie nie było. Koncert powinien się nazywać show Justyny Steczkowskiej i gości... A stanie na dworze gdzie pogoda fatalna że względu na opóźnienie, dramat... Nie tego się spodziewałam mimo że same aranżacje były okey. Ale wydac pieniądze i to wcale nie małe jestem rozczarowana bardzo."
8 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam koncert był super inscenizacja ,aranżacja też ,ale nie wybaczlne jest to iż lekceważy się publiczność i opóznia się rozpoczęcie niemal o pół godziny. "
8 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Wioletta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny , niesamowite doznania , Justyna po prostu jest niezastąpiona. Pięknie."
6 października 2018
Ocena: 1 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert okropny. Nagłośnienie fatalne. Śpiewacy obok muzyki. Raczek gorszy od Strasburgera. Duet Kaya i Igora H. Super, ale jedna piosenka na cały koncert to trochę mało. A gdzie Kuba Badach....???? Nie dałam rady wytrzymać do końca.... "
5 października 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Myślałem, że koncert będzie bardziej porywający. Poza tym rozpoczął się z 25 minutowym opóźnieniem ( tak być nie powinno!). "
5 października 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Można posłuchać. Konferansjerka fajna :-)"
5 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"BOSKI KONCERT;)"
17 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert był piekny, jedynie pogoda nie dopisała. Jak czesto to bywa w Opolu- padało. Za rok na pewno sie wybiore. "
15 września 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam - koncert niesamowity. Pierwszy był jednak lepszy. Ten pozostawił u mnie niedosyt. Czekam na kolejny :). Justyna, Igor, Kaya najlepsi. "
15 września 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo dobra imprezka. pozdro"
15 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert, gorąco polecam "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno