KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Chopin musi umrzeć

Chopin musi umrzeć

Adam Kuza, Ilona Gumowska, Helena Ganjalyan ? Pisarek, Justyna Białowąs, Katarzyna Sikora, Przemysław Kamiński, Robert Jerzy Wasiewicz

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>1</b> na 5
Średnia ocena: 1 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Chopin musi umrzeć" to musical - a raczej sceniczny komiks. XIX wieczna postać muzycznego geniusza na żywo w epoce multimediów, korporacji i inwazji celebrytów. Połączenie wielu form współczesnej sztuki scenicznej, to nie tylko teatr, nie tylko piosenki i muzyka na żywo, nie tylko widowiskowe sceny choreograficzne i efektowne wizualizacje, to też a może przede wszystkim prawdziwa, nieśmiertelna, uwielbiana na całym świecie muzyka Chopina.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
15 kwietnia 2013
Ocena: 1 na 5
pl
nw oceniając napisał(a) dodatkowo:
"w zyciu nie bylam na gorszym spektaklu/musicalu.."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno