KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Szymon Majewski - Wieczór fOCHu - Och Teatr

Szymon Majewski - Wieczór fOCHu - Och Teatr

Szymon Majewski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Niepowtarzalny, zabawny, zawsze na czasie - taki jest wieczór z Szymonem Majewskim! "Teatralny projekt odnawialny" to monolog pełen niepoprawanych żartów i nieprzewidywalnych sytuacji. Jedyny w swoim rodzaju! Jak zapowiada Szymon Majewski - To będzie coś pomiędzy monologiem i improwizacją. Gdzieś pomiędzy tym wszystkim jest z kolei felieton satyryczny, dzianie się, opowieść. To jest taki mój przelot do Madrytu własnymi liniami lotniczymi, tak bym to nazwał. Ludzie zabierają się po prostu na pokład samolotu, który nazywa się SzymonAir. Z racji tego, że ma to być w sumie podsumowanie, to przypomina to trochę taki bigos, czyli podsumowanie tego, co przez ten miesiąc pojawiło się w mojej głowie. W kawiarni Och-Cafe, gdzie "Wieczory fOCHu" odbywają się co miesiąc, showman za każdym razem zaprasza na nowy odcinek, dzięki czemu każdy wieczór jest premierowy. Zawsze są to jednorazowe, aktualne satyryczne wystąpienia. W Starym Maneżu wieczór ten będzie równie wyjątkowy, ponieważ Szymon Majewski wystąpi po raz pierwszy poza Warszawą. Wspólnym mianownikiem wszystkich wieczorów jest błyskotliwe, cięte poczucie humoru. "Wieczory fOCHu" to znakomita okazja, by wygodnie zasiąść przy stoliku, napić się kawy i wraz z Szymonem Majewskim śmiać się z coraz to nowych wydarzeń i zjawisk. Wszystko jednak będzie krążyć wokół narastających absurdów, a tych rzeczywistość dostarcza nam w odpowiedniej ilości. Zaproszę wszystkich do świata Szymona. Absurd, abstrakcja to moje lekarstwa. Jedyne, które nie mają skutków ubocznych. - zaprasza Szymon Majewski. "Wieczór fOCHu" będzie więc znakomitą okazją, by z przyjaciółmi, przy kawie albo lampce wina spędzić wyjątkowy czas, zrelaksować się i zobaczyć świat oczyma najzabawniejszego człowieka show-biznesu.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 maja 2016
Ocena: 5 na 5
pl
ALICJA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super super super wieczor, moglabym tam siedziec jeszcze godzine."
18 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Och bardzo udany wieczór !"
14 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mega wieczór - Szymon w super formie - można tylko polecić ! po prostu aż ma się ochotę na więcej Focha !"
14 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wieczór był bardzo udany. Szymon Majewski nie zawiódł- był jak zwykle bardzo dowcipny i trafiał w nasze poczucie humoru. To był dobry pomysł, że ze swoim występem wyszedł poza Warszawę!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno