KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
CARMEN

CARMEN

Międzynarodowa obsada solistów, Chór Opery Polskiej

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.74</b> na 5
Średnia ocena: 4.74 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Ognista Carmen już w lipcu na III Letnim Festiwalu Operowym! Marzysz o gorącym słońcu czy namiętnej miłości w przepięknej scenerii? Znajdziesz to w naszej najnowszej wakacyjnej produkcji operowej CARMEN. Międzynarodowa obsada solistów, Chór Opery Polskiej oraz Roncole Verdi Orchestra przybliżą muzyczne oblicze Hiszpanii zapisane w dziele Georga Bizeta. Historia tragicznej miłości zaprawionej goryczą zazdrości i zdrady od lat przyciąga publiczność jak magnes. Opera uwodzi przede wszystkim hiszpańską żywiołową muzyką. Barwne suknie wirujące w rytm flamenco, tętniąca radością tawerna, czy wreszcie triumfalny Marsz Torreadora tworzą niezapomniane widowisko. Wykorzystaj tę okazję i poznaj prawdziwą Carmen!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
25 stycznia 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było to niezapomniane przeżycie , wprawdzie z poziomem różnie, ale muzyka z Carmen wszystko rekompensuje.Słabo rozreklamowany spektakl , natomiast "kup bilecik" -niezawodny "
1 listopada 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Malkontenci chyba nie rozumieją, że opera to dzieło muzyczne a nie pseudodokumentalny serial jaki znają z TVN. Tu obowiązuje zupełnie inna konwencja. Mnie i mojej dziewczynie się podobało. Pozdrawiam wszystkich melomanów!"
28 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety rozczarował mnie spektakl .Słabiutka gra aktorska .Piękne arie jakie są w tym spektaktu nie zabrzmiały w tym wykonaniu.Orkiestra za cicho. Właściwie jedyna osoba która mi się podobała to Torreador"
27 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Nikodem oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Z niecierpliwością oczekiwałem na spektakl i była to uczta duchowa, nawet po obejrzeniu przed laty telewizyjnego przedstawienia opery Carmen, zrealizowanego w plenerze. Oczywiście, z wiadomych względów, nie da się porównać tempa i rozmachu obydwu tych widowisk. Często korzystam, bez problemów, z tej wygodnej formy zakupu biletów."
27 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widpwisko przepiękne.Whttps://www.kupbilecik.pl/baza-1984-carmen-57cim9huxv.html#komentarzygodny sposób na kupowanie biletów."
27 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Błyskawiczna transakcja i piękne widowisko. Polecam kupbilecik.pl i Carmen"
27 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
SYLWIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Opera Carmen wyjątkowa i godna poleceniu. Piękna oprawa muzyczna, ciekawa scenografia. Odtwórczyń partii Carmen perfekcyjnie i profesjonalnie oddała charakter tytułowej bohaterki zarówno śpiewem jak i grą aktorską."
27 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wygodny i sprawn sposób na zakup biletów dla zapracowanych, nawet w ostatniej chwili"
27 października 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Patrycja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny i poruszający wieczór.Gorąco polecam."
26 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny spektakl, genialna obsada, wspaniałe głosy, świetna gra aktorska, z całego serca polecam"
26 października 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Witold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nabycie biletów z kłopotami ale szczęśliwie pomyślnie zakończone.Będę korzystał w przyszłości z Państwa usług.Organizator nie zadbał w dostateczną ilość programów dotyczących wystawianej opery.Wrażenia końcowe średnie,ale polecam mimo wszystko. "
26 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Mirosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"opera bardzo fajna i kolorowa, oczywiście świetne wykonanie Carmen, polecam."
26 października 2016
Ocena: 4 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl owszem miły dla oka i dla ucha. Problemem jest słabe rozpropagowanie wydarzenia, czego skutkiem dużo wolnych miejsc na widowni. Gdy dzisiaj, w pracy, opowiadam o wczorajszym koncercie to wiele osób jest zdziwionych i pyta: a co? a gdzie? itp. "
26 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów szybki i sprawny, wspaniała muzyka, "
26 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie w porządku chociaż dosyć ubogie w artystów i rekwizyty. Nie mniej jednak warto zobaczyć bo jedna z lepszych światowych oper. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno